За тиждень майданчик УУБ охопив 67% торгів на Прозорро.Продажі

Минулого тижня із 6 по 10 грудня на Прозорро.Продажі відбулося понад 1 тисячу аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають майже 522 млн грн. Беззаперечним лідером за рівнем доходів став майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа», який охопив 67% торгів. Тут продали один із найперспективніших та найдорожчих лотів тижня: Вузлівське МПД.

На окреме майно Вузлівського місця провадження та зберігання спирту ДП «Укрспирт» у Львівській області претендувало 8 потенційних інвесторів. Ціна за об’єкт приватизації стартувала від 21 млн грн. Проте в ході торгів вона зросла у 16 разів до 333,33 млн грн. Перемогу здобув учасник, котрий працював через майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа».

Серед інших переможців минулого тижня на майданчику успішно підготували більше 50 орендарів державного та комунального майна у різних регіонах. Зокрема, взяли у користування майданчик для стоянки машин у Миколаївському морському торговельному порту, приміщення магазинів у Тульчині, склади у Сумах, інші нежитлові приміщення у Києві, Харкові та інших містах та селищах.

«Онлайн аукціони – це завжди вигідно та перспективно. Адже можна у кілька кліків не виходячи з офісу знайти потрібний об’єкт для розширення чи створення бізнесу і відразу подати пропозицію на торги. При цьому ціну покупці чи орендарі пропонують самі, яка доступна для них», ­– говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

І нагадує, що земельних лотів на Прозорро.Продажі щотижня стає все більше. Так нині тут уже оголошено більше 1800 аукціонів із продажу та оренди ділянок. Тому запрошує усіх бажаючих до аукціонів на майданчику УУБ, де учасники матимуть не лише повний супровід менеджерів, а й зручні мобільні інформативно-пошукові сервіси: Земельний бот у Вайбері та Земельний бот у Телеграмі.