Майданчик УУБ підготував найбільше переможців аукціонів

у першій половині грудня

У першій половині грудня 2020-го на Прозорро.Продажі відбулося майже 2 тисячі успішних аукціонів, які принесли бюджетам різних рівнів понад 1,3 млрд грн. Беззаперечним лідером за кількістю залучених до торгів учасників став майданчик Української універсальної біржі. Його менеджери підготували майже чверть переможців від загальної кількості, випередивши найближчого конкурента щонайменше на 100 потенційних інвесторів. 

Найпопулярнішими серед учасників були лоти із продажу необробленої деревини. Майже половина переможців на майданчику Української універсальної біржі – це покупці лісоматеріалів.

«За окремі лоти необробленої деревини конкуренція була досить високою. Так за 25 кубометрів дуба звичайного від ДП «Ніжинський лісгосп» боролися 10 учасників. Проте успішно подана пропозиція та якісна підготовка від менеджерів майданчика УУБ допомогли учаснику, який працював через наш маркетплейс, вибороти перемогу. Ще багатьом учасникам на майданчику допомогли підготуватися до переможних аукціонів не лише за лісоматеріали Ніжинського лісгоспу, а й ДП «Виноградівське лісове господарство», ДП «Довжанське лісове господарство» та багато інших», – підсумовує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Традиційно майданчик УУБ зберігає лідерські позиції і щодо підготовки переможців малої приватизації. За півмісяця тут підготували 23 інвесторів, охопивши майже чверть цього напрямку торгів. Серед найпомітніших таких аукціонів нині – спиртзаводи. У першій половині грудня продали три підприємства, із них Довжоцьке МПД придбав учасник від УУБ.

Ще понад 130 учасників саме на майданчику УУБ успішно орендували державне та комунальне майно

«Така велика кількість переможців, котрі працювали через майданчик УУБ, свідчить про досвід та професійність наших менеджерів. Адже вони супроводжують клієнтів УУБ в аукціонах від подачі пропозиції і до переможного підписання договору купівлі чи оренди. Тому запрошуємо і інших учасників електронних аукціонів до роботи на нашому майданчику», – говорить Сергій Гладкий.