Українська універсальна біржа: на електронні аукціони виставили перші лоти із оренди комунального майна

Органи місцевого самоврядування уже почали виставляти лоти із оренди комунального майна на електронні аукціони через майданчик Української універсальної біржі. Одними із перших включилися в роботу різні управління Каховської, Петропавлівської міськрад, Семенівської селищної ради, Куяльницької сільської ради та інші.

Наприклад, уже 10 серпня відбудеться аукціон із оренди нежитлового приміщення у Хмільницькому районі на Вінниччині (https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-07-23-000057-3/). Тут виставили приміщення у 17 кв. м.

А от на Львівщині у м. Сокаль планують отримувати дохід навіть від маленьких кімнат у 8-9 кв. м. Приміщення потребують внутрішніх ремонтів, але і стартова ціна досить символічна – 447 та 523 грн. Деталі знайдете за посиланнями: https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-07-17-000108-2/ та https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-07-17-000102-2/.

«Щодня наші менеджери отримують все більше дзвінків як від організаторів, так і від учасників із запитаннями щодо оренди державного і комунального майна. Повідомляємо, що вона уже запрацювала у системі Прозорро.Продажі. Електронні майданчики цілком підготовлені до цього процесу і ми уже проконсультували та допомогли завести лоти у систему багатьом орендодавцям. Так само повноцінно супроводжуємо у підготовці до торгів і усіх бажаючих орендувати ці приміщення», - говорить директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Довідково. Із 1 лютого 2020 року усе державне та комунальне майно передається в оренду виключно через електронну систему Прозорро.Продажі відповідно до закону України № 157 IX від 3 жовтня 2019 року «Про оренду державного та комунального майна». Проте через відсутність Порядку передачі, цей процес був призупинений. 3 червня Кабінет міністрів України ухвалив Порядок передачі в оренду державного та комунального (Постанова КМУ №483 від 3 червня 2020 року «Деякі питання оренди державного та комунального майна»). А 24 липня оприлюднили і типовий договір між орендодавцями та електронними майданчиками.

Усі об’єкти оренди нерухомості системи Прозорро.Продажі за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/leasehold