Уже другий спиртзавод придбали через майданчик Української універсальної біржі

30 листопада у системі Прозорро.Продажі відбувся повторний аукціон із продажу окремого майна Хоростківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» у Тернопільській області. Лот складався із  653 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна. Підприємство спеціалізується на виробництві біоетанолу. Було модернізоване у 2019 році. Хоча на сьогодні виробництво продукції призупинено.  

На аукціон за Хоростківський МПД подали пропозиції 4 потенційних інвестори. За перемогу вони змагалися до останнього, тобто ставки зростали у кожному раунді.

«Учасник, який працював через майданчик Української універсальної біржі, ще у закритих цінових пропозиціях подав найвищу ставку у понад 36 млн грн. І під час торгів боровся за перемогу у кожному раунді, пропонуючи 43 млн, 50 млн і переможні 55 млн грн», –  розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.  

Загалом регіональні відділення ФДМУ підготували до приватизації та продали на прозорих аукціонах 10 об’єктів спиртової галузі. Двоє із яких придбали учасники, котрі працювали через майданчик УУБ. Кваліфікований супровід та консультації менеджерів допомогли потенційним інвесторам придбати підприємства.

Так же успішно на майданчику УУБ допомогли регіональним відділенням ФДМУ виставити «спиртові» лоти. До кінця року заплановано продаж ще кількох об’єктів галузі, серед яких Довжоцьке МПДМартинівське МПДВоютинське МПДВишняківське МПДВеликолюбінське МПД та інші.