В умовах відключення електроенергії

майданчик УУБ працює стабільно

У жовтні через обстріли енергетичної інфраструктури в Україні почали застосовувати аварійні та стабілізаційні вимкнення електроенергії. Іноді без живлення залишаються цілі міста і по кілька годин. При цьому електронні аукціони у системі Прозорро.Продажі продовжуються і не призупиняються ні на мить. Як це стало можливим та як в таких умовах брати участь у торгах учасникам?

Завдяки тому, що у травні 2022 року центральну базу даних перемістили з дата-центру в Україні до хмарного сховища Amazon Web Services (AWS), онлайн-аукціони відбуваються в системі незалежно від графіків відключень електроенергії в Україні.

Електронний майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа» - офіційний акредитований маркетплейс системи онлайн аукціонів та лідер за результатами роботи не лише минулих років, а й складних 10 місяців 2022-го.

«У непростих умовах воєнного стану майданчик УУБ жодного дня не призупиняв діяльність, менеджери консультували та супроводжували учасників до переможного підписання договорів. Тож і нині, не зважаючи на відключення електроенергії у містах України, маркетплейс продовжує працювати стабільно і відповідально: забезпечує якісну технічну підтримку та кваліфікований супровід консультантів. Наші системи мають альтернативні джерела енергії, завдяки чому і  підтримується безперебійний зв’язок із центральною базою даних», - розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

А от для того, аби відключення електроенергії не завадило самим учасникам торгів успішно взяти участь в аукціоні, маємо кілька порад:

-         Подавайте пропозицію на вподобаний аукціон завчасно. Не відкладайте все на останній день, адже зазвичай потрібно підготувати і завантажити пакет документів, сплатити реєстраційний і гарантійний внески.

-         Подбайте про наявність кількох гаджетів для участі в аукціоні, з яких можна брати участь у торгах та робити ставки. Це можуть бути ноутбук, комп’ютер, планшет, телефон. У кожному з трьох раундів учасник має три хвилини, щоб зробити ставку. У разі вимкнення світла такий час дозволяє перейти на мобільний інтернет та продовжити участь у торгах.

-         Ретельно обирайте локацію для участі в аукціоні. Хоча вони проходять онлайн, нині варто підібрати локацію, яка забезпечена автономним живленням (генератором). Це мінімізує ризики раптового відключення світла. 

-         Пропонуйте ринкову вартість за об’єкт у закритих цінових пропозиціях. Найвища ціна дасть вам перевагу робити ставку останнім та бачити вартість конкурентів. А якщо через відключення мережі ви не змогли взяти участь у торгах, якомога вища ставка до початку аукціону підвищує шанси на перемогу.

Більше про підготовку до електронних торгів та участь в аукціоні  дізнавайтеся у менеджерів майданчика. Обирайте цікаві для вашого бізнесу лоти та подавайте пропозицію.

З нами працювати просто, а перемагати легко.