Необроблена деревина, оренда приміщень та металобрухт – найпопулярніші лоти минулого тижня  

Із 7 по 14 грудня майданчик Української універсальної біржі залучив та підготував більше 150 переможців електронних аукціонів у системі Прозорро.Продажі. Найбільшою популярність користувалися лоти із продажу необробленої деревини, оренди державного та комунального майна, металобрухту.

Наприклад, за 2 тисячі кубометрів круглих лісоматеріалів сосни, класу D, від ДП «Малинівське лісове господарство» змагалися 2 учасники. В результаті торгів стартова ціна зросла майже на 570 тисяч грн: із 1 670 000 грн до 2 239 000 грн.

«Загалом торги необробленою деревиною – це один із головних та ключових напрямків торгів на майданчику Української універсальної біржі. Тільки минулого тижня із 153 переможців, котрі працювали на нашому маркетплейсі, 65 придбали лісоматеріали», – підсумовує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Ще 66 клієнтів майданчика УУБ вибороли право на оренду державного і комунального майна як у великих містах – Одесі, Чернігові, Києві, Вінниці, Рівному, Запоріжжі, Полтаві, так і у менших – Кременчуці, Горішніх Плавнях, Бердянську, Барі тощо.  

Серед найконкурентніших аукціонів минулого тижня також були торги за металобрухт. Так за металобрухт чорний та кольоровий від АТ «Укргазвидобування» боролися 7 учасників, які підняли стартову ціну від 1 400 100 до більше 2 млн грн. Фінансова спроможність та повноцінна підготовка менеджерів майданчика Української універсальної біржі дозволили здобути перемогу учаснику, котрий працював через маркетплейс УУБ.

Загалом минулого тижня переможці майданчика УУБ принесли бюджетам різних рівнів понад 23 млн грн.