11 лютого майданчик УУБ підготував найбільше переможців на аукціони від Держгеонадр

11 лютого у системі Прозорро.Продажі відбулося 9 успішних аукціонів із продажу спецдозволів на видобуток надр від Державної служби геології та надр України. Зокрема, надавалися дозволи на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку родовищ піщано-гравійної сировини, пегматиту (польового шпату), піску кварцового, торфу, кам’яного вугілля та бурштину.

Звичайно, найконкурентнішими були торги за ділянки із бурштином. Адже виграний аукціон дозволяє цілком легально видобувати сонячний камінь. Так, із 4 ділянок 2 придбали інвестори, котрі працювали на майданчику Української універсальної біржі. При чому, саме за ці спецдозволи із промисловою розробкою родовищ велася «найзапекліша» боротьба під час торгів. І стартова ціна зросла у більше, ніж 10 разів, із 326 тисяч  грн до 3,5 млн грн.

Не менш успішним виявився і аукціон, на якому продавали спецдозвіл на видобуток торфу. На нього претендувало аж 3 учасники, які підняли ціну із 287 тис грн до 3 млн грн. Але знову ж таки, повноцінна підготовка на майданчику та фінансова спроможність дозволили учаснику, котрий працював на маркетплейсі Української універсальної біржі, вибороти перемогу.

Четвертий переможець на майданчику УУБ придбав дозвіл на видобуток кам’яного вугілля на 20 років. І запропонував за це найбільшу доступну для нього суму у понад 10 млн грн. Адже за лот також боролися 3 учасники.

«Загалом на майданчику УУБ підготували найбільше переможців на торги від Держгеонадр, що відбулися 11 лютого. Загалом за рівнем доходів саме наш маркетплейс охопив більше 63% ринку та приніс до державного бюджету понад 20 млн грн», – підсумовує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Наступні аукціони від Держгеонадр заплановані на 15 та 25 лютого, 12 та 31 березня.

Реєструйтеся на майданчику  https://sale.uub.com.ua/ і наші менеджери допоможуть повноцінно та ґрунтовно підготуватися до торгів.