Аукціони із оренди сільськогосподарських земель державної і комунальної власності знову на Прозорро.Продажі

Від 21 листопада сільськогосподарські землі державної та комунальної власності орендувати можна лише у системі Прозорро.Продажі. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» у Верховній Раді ухвалили 19 жовтня, а 16 листопада його підписав і Президент.

Це означає, що торги з оренди сільськогосподарської землі державної та комунальної власності повертаються на онлайн аукціони. Нагадаємо, що призупинили оренду таких земель через систему Прозорро.Продажі у березні 2022 року у зв’язку із війною в країні для прискореної передачі угідь, щоб максимально засіяти площі, де можливо.

«Ми запрошуємо усіх організаторів земельних аукціонів та потенційних орендарів до земельних торгів на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа». Наші кваліфіковані та досвідчені експерти не лише супроводжують у підготовці до торгів, а й постійно проводять безкоштовні навчання із роботи у системі та підготовки до земельних аукціонів. Також нагадую, що задля зручності потенційних покупців та орендарів ділянок на майданчику створили спеціальні Земельні боти у Вайбері та Телеграмі. Їхнім користувачам не потрібно щодня моніторити аукціони у пошуках необхідних ділянок. Земельний бот сам повідомить на мобільний про оголошений аукціон за обраними параметрами підписника: продаж чи оренда, регіон, площа ділянки чи навіть за кадастовим номером. Потрібно лише підписатися та обрати категорії», - інформує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Для довідки. За результатами земельних торгів 2021 року майданчик УУБ став лідером за кількістю залучених та успішно підготовлених учасників до відповідних аукціонів. А у 2022-му – лідером системи за рівнем доходів до бюджетів усіх організаторів за результатами роботи 10 місяців.