Учасники е-торгів подають пропозиції на майданчику УУБ

Минулого тижня із 7 по 11 лютого відбулося 900 електронних аукціонів за різними напрямками торгів.  Традиційно через майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа» подали найбільше пропозицій на земельні торги, з малої приватизації, оренди державного та комунального майна тощо. Загалом на маркетплейсі залучили та підготували до аукціонів понад 200 учасників.

«Учасники електронних торгів для роботи обирають майданчик, на якому мають постійну кваліфіковану підтримку менеджерів та багато додаткових сервісів. І все це потенційні інвестори та орендарі отримують на маркетплейсі УУБ. Завдяки чому виграють найконкурентніші торги», - говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Серед таких, наприклад, земельні торги. Зокрема, за окремі лоти Гайворонської міської ради Кіровоградської області змагалися по 17 учасників. Завдяки фінансові спроможності та професійному супроводу менеджерів майданчика, перемогу в таких торгах здобув орендар, котрий працював через майданчик УУБ. Загалом Гайворонська міська рада минулого тижня успішно провела 10 конкурентних торгів, в 4 із яких ділянки орендували через майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа».

«Нагадую, що моніторити нові оголошення із продажу та оренди земельних ділянок досить зручно завдяки додатковим сервісам на майданчику УУБ. Ми спеціально створили Земельний бот у Вайбері та аналогічний Земельний бот у Телеграмі. Потрібно лише підписатися у додаткові, яким користуєтеся, задати параметри пошуку і бот сам щодня надсилатиме нові цікаві аукціони, як тільки такі з’являтимуться у системі», - інформує Сергій Гладкий.

Що ж до інших напрямків торгів, на майданчику УУБ минулого тижня охопили понад чверть аукціонів із малої приватизації за рівнем доходів. Серед цікавих об’єктів інвестори придбали нежитлові приміщення у Ніжині та Кременчуці. Найближчим же часом відбудуться торги за ЄМК ДП «Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України», в складі якого база відпочинку «Наука», спортивний комплекс у Миколаївській області та інші об’єкти нерухомості.