Успішний березень: плюс ще 2 млрд грн на прозорих аукціонах

Лише за один місяць березень успішні аукціони принесли більше 2 млрд грн до бюджетів різних рівнів. За цей час у системі Прозорро.Продажі відбулося понад 3 тисячі торгів. Загалом же дохід на прозорих аукціонах сягнув уже 37 млрд грн.

Серед найцікавіших та найдорожчих лотів, які принесли 2 млрд грн, були підприємства спиртової галузі: Вишняківське, Мишковицьке, Дубов’язівське та Тхорівське МПД. За підсумками цих 4 торгів до бюджету сплатять до півмільярда гривень. І це у 5,5 разів більше сукупної стартової вартості цих об’єктів.

«Звичайно, серед переможців за підприємства спиртової галузі були і учасники, котрі працювали на майданчику Української універсальної біржі. Адже маркетпейс – лідер за кількістю підготовлених інвесторів до аукціонів. Плюс, менеджери майданчика постійно консультують організаторів торгів і допомагають успішно заводити лоти у систему», – коментує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Ще понад 600 млн грн – це дохід від продажу металобрухту. Його переважно реалізовують АТ «Укрзалізниця» та АТ «Укргазвидобування». За цей час вони провели понад 70 аукціонів.

Серед інших цікавих об’єктів учасники, котрі працювали на майданчику УУБ, придбали квартиру на 100 кв. м. у Дніпрі, адміністративну будівлю у Дубровиці на Рівненщині, кілька нежитлових будівель на Харківщині та Полтавщині. Наприклад, на триповерховий громадський будинок у Хоролі Полтавської області претендувало аж 14 інвесторів. Переможець аукціону – учасник майданчика УУБ.

«Запрошуємо потенційних інвесторів до прозорих аукціонів на https://sale.uub.com.ua/. У квітні буде чимало цікавих лотів, серед яких і земельні ділянки для садівництва та ведення селянського господарства, спецдозволи на видобуток граніту, титанових руд, бурштину та інших надр. Багато об’єктів малої приватизації буде за доступними цінами. Наприклад, відбудеться близько 40 голландських аукціонів, коли вартість лота спочатку знижується, іноді аж на 99%. Серед таких буде будинок культури в Ізмаїлібудівлі у м. Пустомити на Львівщині, їдальня у Кривому Розі та багато інших», – запрошує Сергій Гладкий.