На майданчику УУБ підготували до аукціонів більше 220 учасників за тиждень

Минулого тижня із 29 листопада по 3 грудня на Прозорро.Продажі відбулося більше 1 тисячі успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають понад 1,5 млрд грн.. Переважна більшість цієї суми – від аукціонів із малої приватизації: переможці за цим напрямком торгів сплатять понад 860 млн грн..

Наприклад, на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа» потенційний інвестор виборов право придбати будинок відпочинку на Львівщині. За його приватизацію боролися аж 7 учасників. Тож і вартість об’єкта зросла із стартової 71 тисячі грн. до 5,15 млн грн..

Стільки ж потенційних інвесторів претендували і на нежитлове приміщення у 327 кв.м.  у Чернігові. Вартість його приватизації зросла більше ніж удвічі і становить 3,1 млн грн.. Переможну пропозицію зробив учасник , який також працював через майданчик УУБ.

«Загалом минулого тижня на майданчику Української універсальної біржі працювали більше 220 учасників. І це не лише інвестори за напрямком малої приватизації, а й орендарі державного та комунального майна, вантажних вагонів Укрзалізниці, учасники аукціонів із продажу майна банкрутів, покупці металобрухту та, звичайно, учасники земельних торгів», – підсумовує директор ТОВ «Українська універсальна  біржа» Сергій Гладкий.

Між іншим, саме на майданчику УУБ придбали найдорожчий земельний лот минулого тижня – купили ділянку у Бучі, яка призначена для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури. За неї боролися 5 учасників і стартова ціна із 4,1 млн грн. зросла аж до 11 млн грн..

«З перших днів запуску ринку землі на Прозорро.Продажі менеджери майданчика УУБ успішно та  активно консультують як організаторів, так і орендарів та покупців ділянок. Тому запрошуємо усіх бажаючих до аукціонів на нашому маркетплейсі. У нас ви матимете не лише повний супровід менеджерів, а й зручні мобільні інформативно-пошукові сервіси: Земельний бот у Вайбері та Земельний бот у Телеграмі. З ними ви не пропустите необхідний аукціон із продажу чи оренди ділянки», – запрошує Сергій Гладкий.