На майданчику УУБ знову можна орендувати держмайно

з пільгами та знижками на час війни

17 травня Кабінет Міністрів України ухвалив проект постанови «Деякі питання оренди державного та комунального майна у період дії воєнного стану» зі спрощеним порядком оренди. Ним передбачено не лише відновлення програми оренди державного майна, а й знижки та пільги для орендарів на час війни.

Зокрема, представники Фонду державного майна України запевняють, що знижки отримають орендарі по всій території України, а в місцях, де ведуться бойові дії, вони взагалі будуть звільнені від сплати до кінця року. Також до 30 травня за оренду держмайна не сплачуватимуть в областях з наявною загрозою бойових дій, а в усіх інших регіонах отримають  знижку 50%. Матимуть пільги і орендарі єдиних майнових комплексів в Україні – зменшення вартості у 25%.  

«Майданчик Української універсальної біржі не призупиняв ні на хвилину свою діяльність протягом усього часу від 24 лютого. Ми як і раніше, гарантуємо нашим клієнтам якісне технічне забезпечення та повний супровід у підготовці до торгів аж до перемоги. Тому запрошуємо потенційних орендарів держмайна до відновлених онлайн аукціонів. Отримуйте знижки на час оренди від ФДМУ та кваліфіковані консультації наших менеджерів під час участі у торгах» ,– говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Нагадуємо учасникам торгів, що для роботи у системі Прозорро.Продажі необхідно зареєструватися на акредитованому електронному майданчику, яким є https://sale.uub.com.ua/, і уже через новостворений кабінет працювати у системі: подавати пропозиції на торги, завантажувати необхідні документи для аукціону, робити ставки під час самих торгів.

До перемоги разом!