На електронних аукціонах заробили 30 млрд. грн. для економіки держави

У системі Прозорро.Продажі перетнули позначку у 30 мільярдів гривень. Це сума, на яку успішно реалізували лоти на електронних аукціонах, та яка була спрямована до бюджетів різних рівнів.  

Лише за 9 місяців 2020 року на електронних торгах уже продали чи передали в оренду рухомого та нерухомого майна, необробленої деревини, спецдозволів на користування надрами та інше на суму у понад 8 мільярдів грн. І це – найбільший за усі роки дохід за три квартали.   

«Традиційно, майданчик Української універсальної біржі серед лідерів за кількістю учасників та переможців на електронних торгах, особливо на аукціонах із малої приватизації. А це свідчить про надійність та відповідальність команди маркетплейса. До речі, для зручності наших клієнтів цього року ми удосконалили та розширили сервіси: тепер лоти за потрібними параметрами можна легко відстежувати у Вайбер (https://viberbot.uub.com.ua/link) чи Телеграм (https://t.me/uub_tender_prozorro_bot?start). Тут же відповіді і на найактуальніші запитання учасників»,- розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий. 

Цікаві факти:

-      серед топ-10 найдорожчих лотів проданих на електронних торгах в системі Прозорро.Продажі, 2 об’єкти придбали через майданчик УУБ (офісне приміщення ПАТ «КБ «Хрещатик» та будівля АТ «ВТБ Банк»);

-      найдорожчим та найвидовищнішим був продаж готелю «Дніпро» у Києві;

-      найдешевші лоти були продані за 1.20 (оренда приміщень);

-      найбільша кількість учасників в одному аукціоні була 48;

-      найбільше зростання ціни, яке було зафіксовано – 1664049%.