19 конкурентів на аукціоні: перемогу здобув учасник на майданчику УУБ

Минулого тижня у системі Прозорро.Продажі  найконкурентніший аукціон зібрав 19 учасників. Вони боролися за право викупу автомобіля Nissan Primera, 2002 року випуску. Легковий седан продавала Служба автомобільних доріг у Чернігівській області. У ході торгів стартова ціна у 30 607 грн зросла до 75 000 грн. Перемогу здобув учасник, котрий працював на майданчику Української універсальної біржі. Його фінансова спроможність та професійний супровід менеджерів майданчика у підготовці допомогли успішно зайти на аукціон та впевнено вибороти право викупу.

Не менший ажіотаж – 12 учасників – викликав і аукціон із продажу автомобіля Chevrolet Niva, 2006 року випуску. Його виставило на торги державне підприємство "Дорожній науково-технічний центр". Стартова ціна  авто зросла із 26,4 тис грн до 58 тис грн. Перемога – знову ж таки за учасником, котрий працював на майданчику УУБ.

«Аукціони із продажу автомобілів досить популярні у системі Прозорро.Продажі. Адже тут можна знайти транспортні засоби найрізноманітніших категорій (як вантажні, так і легкові) та у різних куточках країни. І найголовніше, що за цінами нижче ринкових. Тому запрошуємо до консультацій та реєстрації на майданчику для подальшої участі у торгах», – інструктує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Загалом у системі Прозорро.Продажі минулого тижня відбулося більше 800 успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають дохід у понад 510 млн грн. Найбільше учасників із малої приватизації підготували менеджери майданчика Української універсальної біржі.