Аукціони системи Прозорро.Продажі – продажі автомобілів

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
ТОВ “Українська універсальна біржа” – акредитований майданчик системи електронних торгів Prozorro.Sale. Успішно працюємо з 1997 року. На платформі виставлені всі аукціони з продажу автомобілів у системі Прозорро.Продажі. Для участі в торгах необхідно зареєстроватися на сайті sale.uub.com.ua. На офіційному майданчику ТОВ “Українська універсальна біржа” можна як виставляти лоти на продаж (юридичні особи), так і бути учасником онлайн-аукціону. Наша платформа побудована на принципах вільної конкуренції, публічності та доступності. Згідно з нормативно-правовими актами України, продаж авто державної та комунальної власності здійснюється за допомогою системи Prozorro.Sale. Взяти участь в аукціонах можуть тільки користувачі, зареєстровані на майданчиках, які пройшли акредитацію в Прозорро.Продажі. Переглянути лоти аукціону на сайті sale.uub.com.ua можна без реєстрації.

5 етапів покупки авто через Prozorro.Sale.

На нашому офіційному майданчику виставлені на продаж: легкові та вантажні автомобілі, самоскиди, сміттєвози, літаки, колісний транспортний засіб, стоянкове судно та ін. Є можливість придбати запчастини зі складу або промислові інструменти. Наших користувачів цікавить: «Як купити на Прозорро.Продажі авто та інший транспорт?». Відповідаємо: для цього потрібно пройти 5 етапів:
  1. Реєстрація. Відбувається на акредитованому майданчику ТОВ “Українська універсальна біржа”. Після закінчення процедури користувачам буде доступний вхід в «Особистий кабінет».
  2. Вибір лота на сайті. Уважно ознайомтесь із описом пропозиції (початкова вартість; розмір мінімального кроку та гарантійного внеску; дата проведення аукціону тощо).
  3. Подача заявки на участь у торгах. Купити авто на Прозорро.Продажі можна в тому разі, якщо Ваш статус – «Учасник». Також є можливість спостерігати за ходом аукціону, але робити ставки в цьому режимі неможливо.
  4. Оплата гарантійного внеску. Його розмір зазначений у детальному описі пропозиції. Стандартно становить 5–10 % від початкової вартості лота.
  5. Участь в аукціоні. Торги проходять у 3 раунди. Учасникам, щоб зробити ставку на підвищення, дається 3 хвилини.
Власником транспортного засобу стане користувач, який зробив найвищу ставку. Аукціон переходить у статус «Завершених», коли сторони підпишуть протокол торгів, договір і проведуть розрахунки за угодою. Якщо у Вас виникнуть труднощі з подачею заявки для участі в аукціоні – звертайтеся до менеджерів sale.uub.com.ua.

Переваги купівлі автомобілів на Прозорро Продажі через майданчик sale.uub.com.ua

Ми пропонуємо користувачам:
  • повний список лотів у розділі «Автомобілі», доступний усім користувачам системи Прозорро.Продажі;
  • можливість підписатися на e-mail-розсилку нових пропозицій із продажу авто і бути в курсі аукціонів Prozorro.Sale в числі перших;
  • безкоштовні консультації з питань роботи платформи і подачі заявки на аукціони, для чого варто звернутись до наших менеджерів.
Продаж транспортних засобів на прозорих аукціонах – це реальна можливість держкомпаніям, приватним фірмам, фізичним особам придбати автомобілі на вигідних умовах, заощаджуючи власний бюджет. Звертайтеся до нас https://sale.uub.com.ua/ із приводу купівлі та продажу авто за допомогою системи Prozorro.Sale! Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.

title__
message_time__
m_text__