Українська універсальна біржа лідер за підсумками 2019 року

Минулого року завдяки аукціонам на Прозорро.Продажі до бюджетів різних рівнів, в тому числі і ФГВФО, переможці сплатили майже 10 мільярдів гривень. Серед електронних майданчиків беззаперечним лідером за наповненням стала Українська універсальна біржа, випередивши найближчого конкурента більше, ніж на 130 мільйонів гривень. 

«За кожною перемогою та за кожною гривнею, яка надійшла до бюджетів минулого року, кропітка робота десятків спеціалістів. Адже вони не лише забезпечують повний технічний та юридичний супровід учасників аукціонів, а й займаються пошуком інвесторів, підбором потрібних об’єктів, удосконалюють сервісні програми для зручності клієнтів», - говорить директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.


Понад 1 мільярд гривень – саме стільки сплатили переможці УУБ на прозорих аукціонах до бюджетів різних рівнів, зокрема і ФГВФО. Між іншим, два із п’яти найдорожчих лотів 2019-го виграли також учасники, зареєстровані на Українській універсальній біржі.

Аукціони Прозорро постійно доводять свою ефективність, тож вони набувають все більшої популярності. Тут виставляють свої лоти уже не лише державні установи, а й представники бізнесу.

Зваживши усі переваги торгів на відкритих аукціонах, у 2019-му на законодавчому рівні було вирішено продавати через Прозорро дозволи на вилов та розведення риби, на видобуток бурштину; майно банкрутів; надлишкове та списане майно держпідприємств; 100% оренди державного та комунального майна, вантажних вагонів Укрзалізниці.  

 «Українська універсальна біржа завжди працює для зручності та комфорту своїх клієнтів. Тож нові ринки освоюємо із першого дня їх введення, щоб учасники могли зареєструватися і вигравати уже з перших аукціонів», - розповідає Сергій Гладкий.