Понад 6 тисяч м²: на майданчику УУБ придбали майновий комплекс у Києві

Минулого тижня у системі Прозорро.Продажі успішно відбувся аукціон із продажу майна банка-банкрута ПАТ «Родовід Банк» від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. У складі лота був майновий комплекс, площею понад 6 тисяч квадратних метрів, що розташований у Києві по вул. Петра Сагайдачного, 17. На об’єкт, стартова вартість якого сягала 277 млн грн, претендувало 2 інвестори. Перемогу здобув учасник, котрий працював на майданчику Української універсальної біржі та котрому у підготовці допомогли менеджери майданчика.

Серед інших анонсованих великих об’єктів минулого тижня на Прозорро.Продажі приватизували майно Львівської виправної колонії, яке продавали двома лотами. Обидва аукціони були досить конкурентними і кінцева вартість об’єктів сягнула 377,5 млн грн (при стартовій у 132,6 млн грн) та 30 млн грн (при стартовій у 3,3 млн грн).  

Загалом минулого тижня відбулося майже 450 успішних аукціонів. Найбільше учасників до торгів підготували на майданчику Української універсальної біржі. Більшість із них стали новими власниками об’єктів нерухомості, автомобілів, придбали необхідні для бізнесу деревину та металобрухт, орендували площі для розширення власної справи.

«Маємо ще багато цікавих пропозицій для бізнесу: від великих офісних центрів у Києві до оренди приміщень у невеличких селищах. Крім того, нагадуємо, що тільки на Прозорро.Продажі ще до відкриття ринку землі можна офіційно придбати земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, або й для будівництва будинку чи житлового масиву. Запрошуємо на аукціони та надамо повний супровід у роботі»,– говорить директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.