На майданчику УУБ ФГВФО продає активи банків-банкрутів

на понад 1 млрд грн

В останні дні лютого та на початку березня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продаватиме на онлайн аукціонах активи 11 банків, що ліквідовуються.  Серед лотів, як права вимоги за кредитами та дебіторська заборгованість, так і нерухомість, земельні ділянки, авто тощо. Активи представлені, зокрема, таких банків: ПАТ «Банк Форвард», АТ «Мегабанк», ПАТ «Промінвестбанк», АТ «Айбокс банк», АТ «АКБ «Конкорд», АТ «МР банк», ПАТ «АКБ «Капітал», ПАТ «Златобанк», АТ «Банк Січ», АТ «Укрбудінвест», ПУАТ «Фідобанк».

Загалом же ФГВФО оголосив понад 150 аукціонів на суму у понад 1,8 млрд грн. Серед найцікавіших об’єктів інвесторам пропонують такі:

Нагадуємо, що взяти участь у торгах може будь-хто. Потрібно лише зареєструватися на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа» та подати пропозицію на вподобаний аукціон. Навіть, якщо ви ніколи не працювали з онлайн аукціонами, вам буде просто і все зрозуміло. Адже наші менеджери завжди на зв’язку і готові проконсультувати із усіх питань підготовки та участі у торгах. За потреба нададуть повний супровід до підписання угоди купівлі.