Минулого тижня майже половину доходу на Прозорро.Продажі принесли переможці майданчика УУБ

Минулого тижня із 16 по 20 листопада у системі Прозорро.Продажі було заплановано понад 2 тисячі аукціонів, які принесли бюджетам різних рівнів більше 360 млн грн. Беззаперечним лідером цього періоду став майданчик Української універсальної біржі, переможці якого забезпечили майже половину доходу.

«Частка доходу через майданчик Української універсальної біржі минулого тижня склала 47,5% від загального бюджету. При цьому найближчий конкурент відстає більше, ніж на 10%. У грошовому еквіваленті переможці, яких залучили та підготували до аукціонів менеджери майданчика Української універсальної біржі, принесли понад 170 млн грн», – підсумовує заступник директора Української універсальної біржі Ігор Рибальченко.

Серед цікавих аукціонів минулого тижня був продаж двокімнатної квартири у Сумах. Торги відбувалися у межах справи про банкрутство ТОВ «Ключове рішення». На аукціон зареєструвалося 5 учасників, які стартову ціну підняли майже вдвічі, на суму близько 240 тисяч грн.

А от вартість 1 квадратного метра для розміщення кавомату у адмінбудівлі у Полтаві зросла аж у 94 рази. І хоча було лише 2 учасники, вони до останнього раунду піднімали ставки. Учасник від майданчика Української універсальної біржі виборов перемогу із щомісячною орендною платою у півтори тисячі грн.

Загалом минулого тижня у системі Прозорро.Продажі відбулося трохи більше 500 успішних аукціонів. У 60 із них переможці працювали через майданчик УУБ, ще 36 успішних аукціонів було оголошено через маркетплейс Української універсальної біржі.