Минулого тижня майданчик УУБ охопив понад 60% торгів на Прозорро.Продажі

Минулого тижня на Прозорро.Продажі відбулося понад 560 успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають майже 440 млн грн. Майже 63% цих торгів за рівнем доходів охопив майданчик Української універсальної біржі.

«Вкотре доводимо, що працюємо відповідально та професійно. Кваліфіковані менеджери залучили та повноцінно підготували до аукціонів, які відбувалися протягом 4 днів із 11 по 14 травня, більше 100 учасників», – розповідає заступник директора Української універсальної біржі Ігор Рибальченко.

Найдорожчим лотом тижня став пул активів, що складається з прав вимоги за кредитними договорами, що укладені з юридичними особами. І придбав його учасник, котрий працював на майданчику УУБ.

А от найконкурентнішими аукціонами минулого тижня були лоти із автомобілями. На торги «приходили» одночасно по 14, 17 і навіть 20 учасників. Саме стільки претендувало на Renault Kangoo, 2008 року випуску. В результаті торгів стартова ціна зросла більше, ніж у два рази. Організатор аукціону (державне підприємство) отримало додатковий дохід, а переможець – необхідний для бізнесу автомобіль.

14 претендентів було і на автомобіль AUDI A6, 2005 року випуску. На цих торгах стартова ціна зросла більше, ніж у 3 рази, до 75 тисяч гривень. Найвищу цінову пропозицію зробив учасник на майданчику Української універсальної біржі.  

«На аукціонах Прозорро.Продажі автомобілі за цінами, нижче ринкових,  продаються  постійно. Тому запрошуємо до наступних торгів. Наприклад, у травні на аукціонах можна придбати як ВАЗ 21070, так і  Chevrolet Aveo, SКODA Octavia Тour,  і навіть Автокран КС-2573-2 (шасі Урал 43202)», – запрошує Ігор Рибальченко.