Професійні консультації та досвід спеціалістів майданчика – запорука успішних торгів

 

Чесно, відкрито та за доступними цінами приватизувати або ж орендувати державне чи комунальне майно можливо тільки на електронних аукціонах Прозорро.Продажі. Проте, як знайти необхідний лот, які документи потрібно підготувати до торгів та як взагалі зареєструватися на аукціон, ще багато хто не знає і через це втрачає іноді унікальні та фінансово доступні можливості для розширення свого бізнесу.

Тож, що потрібно знати і врахувати, якщо шукаєте приміщення для приватизації чи оренди:

-         якщо ви ще не знайшли потрібний для вас лот – відстежувати усі нові об’єкти за потрібними для Вас категоріями досить зручно та доступно через наші мобільні додатки Вайбер (https://viberbot.uub.com.ua/link) та Телеграм (https://t.me/uub_prozorro_bot);

-         подати свою пропозицію на вподобаний аукціон для участі у ньому можна лише через особистий кабінет на авторизованому електронному майданчику, такому як  https://sale.uub.com.ua/;

-         для створення особистого кабінету на майданчику Української універсальної біржі потрібно зареєструватися (посилання для реєстрації https://sale.uub.com.ua/Registration.aspx?);

-         якщо у Вас виникають запитання під час підготовки до торгів, наші менеджери підкажуть та проконсультують.

 «Запрошуємо потенційних покупців та орендарів до роботи на нашому майданчикові. Підбирайте об’єкти, які потрібні для Вашого бізнесу, а наші менеджери допоможуть Вам підготуватися повноцінно та ґрунтовно», – говорить директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Ось, наприклад, кілька успішних кейсів, де учасники торгів, котрі працювали через майданчик Української універсальної біржі, вибороли перемогу, не зважаючи на велику конкуренцію.

21 жовтня у Глухові Сумської області відбувся аукціон із приватизації двоповерхової адмінбудівлі. Об’єкт досить привабливий, адже має  водопостачання, каналізацію, електропостачання, центральне водяне опалення. За право його придбати в аукціоні змагалися 14 учасників.

Інший приклад. 2 жовтня багато юридичних та фізичних осіб бажали придбати нежитлові приміщення у Харкові на проспекті Московському, 124/3. На площу у майже 100 кв. м. першого поверху претендувало  ще більше попереднього, аж 17 учасників.