Нафтобаза, нежитлові приміщення та необроблена деревина: що купували на прозорих аукціонах минулого тижня

Минулого тижня із 14 по 18 червня у системі Прозорро.Продажі відбулося більше 1100 успішних аукціонів, які поповнять бюджети різних рівнів на суму у понад 400 млн грн. Учасниками торгів стали майже 1 000 учасників.  

Серед найпопулярніших аукціонів були лоти із металобрухтом від Укрзалізниці та із необробленою деревиною від лісгоспів. Наприклад, 12 успішних аукціонів принесли Укрзалізниці понад 150 млн грн. А із 1100 успішних аукціонів минулого тижня майже половина – це торги необробленою деревиною. За результатами торгів бюджети лісівників отримають понад 170 млн грн.

«Традиційно залишаємося в лідерах з цього напрямку торгів. На майданчику Української універсальної біржі минулого тижня підготували до 100 учасників на такі аукціони, більшість із яких впевнено здобули перемогу. Наприклад, кілька лотів із сосною звичайною від ДП «Дубовицьке лісове господарство» збирали одразу по 18-20 конкурентів. Пишаємося, що перемогу в таких торгах здобували учасники, котрі працювали на нашому майданчику», – інформує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Серед інших великих лотів на майданчику УУБ інвестори придбали нафтобазу у Запорізькій області, кілька нежитлових приміщень у Харкові та Києві тощо.

«Ще більше цікавих аукціонів очікують своїх учасників найближчим часом. Наприклад, 25 червня відбудеться продаж майна Південної виправної колонії (а це земельна ділянка у кілька гектарів неподалік центру Одеси), 30 червня приватизація Мартинівського спиртзаводу у Вінницькій області та багато інших. Реєструйтеся та вигравайте», – запрошує Сергій Гладкий.