Понад 50% торгів із малої приватизації за майданчиком

Української універсальної біржі

У квітні у системі Прозорро.Продажі відбулося 115 успішних аукціонів із малої приватизації, які принесли бюджетам різних рівнів понад 200 млн грн. Беззаперечним лідером місяця став майданчик Української універсальної біржі, де залучили та успішно підготували найбільшу кількість учасників – 35. Відповідно, за підсумками торгів у квітні переможці, котрі працювали на майданчику УУБ, сплатять до бюджетів понад 110 млн грн.

«Ми вкотре підтвердили, що є надійними та досвідченими професіоналами на Прозорро.Продажі. За підсумками квітня нам вдалося успішно охопити майже 55% торгів із малої приватизації за рівнем доходу. При цьому випередили найближчих конкурентів у 5 разів», – коментує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Серед цікавих та конкурентних аукціонів, наприклад, були торги за  пакет акцій розміром 72,6920% статутного капіталу ПрАТ "Проектно-конструкторський інститут конвеєробудування", що у Львівській області. За лот торгувалося аж 8 учасників. Стартова ціна зросла у понад 762 рази: із 118 тисяч грн до 90 мільйонів грн. Переможцю допомогли успішно підготуватися до торгів на майданчику УУБ.  

Менеджери цього маркетплейсу супроводжували у роботі і інших інвесторів квітня – за будинок відпочинку у Модричах на Львівщині (на об’єкт претендувало 25 учасників, а стартова ціна зросла із 71,5 тисячі грн до 7,5 млн грн), за невелику будівлю у столиці на Оболонському проспекті ( на нього претендувало 11 учасників, а стартова ціна зросла із 1,6 тисячі грн до 4 млн грн) та багато інших.

«Запрошуємо потенційних інвесторів до наступних прозорих аукціонів із малої приватизації на майданчику УУБ. Ви гарантовано матимете якісну технічну підтримку та кваліфікований супровід досвідчених менеджерів», – запрошує Сергій Гладкий.