На майданчику УУБ переможець «виборов» будинок відпочинку у 12 конкурентів

24 вересня 2021 року успішно відбувся аукціон із продажу будинку відпочинку у Модричах Львівської області. Нерухомість з мансардним поверхом у курортному селі поблизу Трускавця привабила багатьох інвесторів. Адже неподалік – джерела із мінеральними водами, санаторії, бази відпочинку та реабілітаційні центри. Тож бажання приватизувати тут будиночок на понад 200 кв. м. виявили 13 учасників.

Стартова ціна об’єкта становила 71,5 тисячі грн. Проте після запеклих торгів у трьох раундах, ціна зросла у понад 70 разів, до 5,1 млн грн. Завдяки фінансовій спроможності та вдало випрацюваній стратегії разом із менеджерами майданчика, перемогу здобув інвестор, котрий брав участь в аукціоні на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа». Тож за результатами торгів товариство придбало необхідний для бізнесу об’єкт, а бюджет отримає додаткові надходження завдяки доброчесній конкуренції та ринковій ціні на аукціоні.

Загалом минулого тижня із 20 по 24 вересня на Прозорро.Продажі відбулося понад 700 успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають понад 220 млн грн. В середньому вартість об’єктів зростала на 33%.

Найдорожчим же проданим лотом тижня став єдиний майновий комплекс державного підприємства «Дашавський завод композиційних матеріалів», що у Львівській області. Його інвестор приватизує за 36,3 млн грн.  

«Запрошуємо усіх бажаючих до аукціонів на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа». Наші менеджери допоможуть повноцінно та оперативно подати пропозицію на цікаві для вас торги та випрацювати стратегію поводження на самому аукціоні. Серед цікавих лотів, наприклад,  уже 1 жовтня будуть виставлені на приватизацію АТ «Вінницький завод «Кристал» та Новоборовицьке місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», – інформує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.