Активи акціонерних товариств можна придбати чи орендувати через майданчик УУБ

Наприкінці вересня 2023 року були ухвалені та набрали чинності визначені Кабінетом Міністрів України механізми продажу та оренди активів державних акціонерних товариств через онлайн-аукціони в електронній торговій системі Прозорро.Продажі. За цей час АТ оголосили перші 450 аукціонів за новими правилами. Серед лотів активи як на продаж, так і на оренду.  

Серед перших компаній, які виставили лоти на онлайн торги, 7 організацій: Укрпошта, Національна суспільна телерадіокомпанія України, Укрзалізниця, Укрбуд, Украгролізинг, ВСМПО Титан Україна та Об?єднана гірничо-хімічна компанія.  

«Традиційно, на майданчику УУБ готові консультувати і супроводжувати до  торгів усіх учасників аукціонів. Лоти від АТ, впевнений, зацікавлять багатьох підприємців. Адже, наприклад, такі активи, як приміщення Укрпошти, є майже у всіх областях, а це означає, що лоти до вподоби знайдуть учасники як з Київщини, Полтавщини, так і з Львівщини чи Закарпаття», - говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Серед виставлених на торги активів АТ — нежитлові будівлі, виробничі потужності, будівлі поштових відділень, офісні приміщення у Києві, Одесі, Кропивницькому, Житомирі, Ужгороді тощо.

«Нагадую, що брати участь в аукціонах на Прозорро.Продажі може кожен. Це просто: реєструєтеся на майданчику УУБ та подаєте пропозицію на цікавий аукціон. Навіть якщо вам ніколи раніше не доводилося працювати на онлайн торгах, цей процес стане для вас легким та простим, завдяки інтуїтивному інтерфейсу на майданчику та супроводу у роботі від наших менеджерів», - розповідає Сергій Гладкий.