500 аукціонів за 3 дні: підсумки торгів на Прозорро.Продажі

Перший робочий тиждень травня був досить коротким, лише 3 робочих дні, проте результативним. Із 5 по 7 травня на Прозорро.Продажі відбулося більше 500 успішних аукціонів, які принесли бюджетам різних рівнів майже 400 млн грн.

Найдорожчим та найанонсованішим лотом тижня став єдиний майновий комплекс ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів». Це – перший із кількох КХП, які планують продати у Фонді держмайна України. Тож окрім того, що бюджет отримав додаткові майже 40 млн грн, подія стала знаковою для подальшої розпродажі таких підприємств.

«Пишаємося, що саме на майданчику Української універсальної біржі допомогли організатору, РВ ФДМУ по Вінницькій та Хмельницькій областях, успішно завести лот у систему. Адже наші менеджери однаково повноцінно та професійно супроводжують у роботі як учасників, потенційних інвесторів та орендарів, так і організаторів»,– коментує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Загалом за 3 дні на майданчику УУБ підготували чи не найбільшу кількість учасників торгів, які стали переможцями. Переважно це інвестори, які придбавали необроблену деревину, металобрухт та інше. Найконкурентніші торги збирали по 7-10 учасників.

Наприклад, за легковий пасажирський автомобіль Volkswagen Caddy 1,6, 2010 року випуску, «боролося» аж 7 покупців. У результаті торгів учасник, котрий працював на майданчику УУБ, придбав лот за 110 тисяч грн.  

«Запрошуємо потенційних інвесторів до аукціонів, які проходитимуть цього тижня. Серед лотів не лише тисячі квадратних метрів, які передають в оренду у різних куточках України, а й цікаві об’єкти приватизації чи лоти у рамках розпродажу активів банків-банкрутів. Наприклад, Рава-Руське МПД у Львівській області, кілька земельних ділянок АТ АКБ «Аркада», готель «Вікторія» в Одесі, який належав ПАТ «Місто банк», нежилий будинок у Києві по вул. Скляренка, 4, який належить ПАТ «Діамантбанк» та інші», – запрошує Сергій Гладкий.