Минулого тижня затребуваними були аукціони із продажу деревини та оренди державного і комунального майна

630 прозорих аукціонів. Саме стільки успішних торгів відбулося минулого тижня із 23 по 27 листопада у системі Прозорро.Продажі. На 80 із них (а це близько 15% від загальної кількості) перемогу вибороли учасники, котрі працювали через майданчик Української універсальної біржі.

«Професійні консультації та відповідальність менеджерів, зручні сервіси, які постійно розширюються та удосконалюються – головні переваги, чому учасники обирають наш маркетплейс», – ділиться директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.  

Минулого тижня багатьох переможців менеджери майданчика УУБ  залучили та підготували на аукціони із продажу необробленої деревини. Наприклад, за 800 кубічних метрів сосни звичайної у Рівненській області, учасник сплатив понад півтора мільйона гривень.

Інший приклад свідчить про те, що на Прозорро.Продажі покупець знайдеться на різний товар. На Житомирщині продавали деревину, пошкоджену пожежами. За 200 кубометрів лісоматеріалів сосни круглої класу С і D боролися три учасники. Стартову ціну із 197 тисяч грн підняли до 225 тисяч грн. І це досить хороший результат для такого лоту.

Інший напрям торгів на Прозорро.Продажі, який все більше набирає обертів – оренда державного та комунального майна. Тільки минулого тижня відбулося 250 таких аукціонів. Майже 50 переможців-орендарів – за майданчиком Української універсальної біржі.

Так у Вінниці за 72 кв.м. нежитлових вбудованих приміщень 1 поверху ФОП запропонувала щомісячну плату у 1110 грн, що у 10 разів більше стартової ціни. А у Львові орендар підняв стартову вартість більше, ніж удвічі – до 4 800 грн у місяць. Площа приміщення близько 12 кв. м. і воно має цільове призначення – для проведення лабораторних досліджень. За 25 кв. м. приміщення у Олександрійській ЦРЛ на Кіровоградщині орендар запропонував ціну у 15 разів вищу стартової – 10 000 грн.

«Ще до кінця року на електронних аукціонах відбудеться більше 1200 торгів із оренди державного та комунального майна у різних містах та селищах. Тож запрошуємо потенційних орендарів до роботи на нашому майданчику. Адже ви отримаєте повний супровід у підготовці до аукціону», – підсумовує Сергій Гладкий.