Київський готель «Дніпро» виставили на приватизацію

Столичний готель «Дніпро» уже виставити на малу приватизацію. Аукціон із його продажу відбудеться 15 липня. Відповідно свої пропозиції потенційні інвестори можуть подати до 14 липня включно на електронному майданчику Української універсальної біржі за посиланням https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-06-14-000010-3/.

Початкова ціна лоту 80 923 400.00 грн.

Дванадцятиповерхова будівля готелю «Дніпро» розташована у історичному та діловому центрі Києва на Хрещатику ½. Чисельність штату – 159 працівників.

Оглянути об’єкт можна у робочі дні із 11.00 до 17.00.

Основні показники господарської діяльності ПрАТ «Готель Дніпро» за останні три роки та І квартал 2020 року, все про об’єкти нерухомого майна, інформацію про земельні ділянки, обсяги викидів та скидів забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище, утворення і розміщення відходів, інформацію про сплату екологічних зборів та платежів знайдете на https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-06-14-000010-3/. Тут же можна відразу і зареєструватися для участі у торгах.

«Готель «Дніпро» - це один із найбільших та найперспективніших об’єктів малої приватизації. Тож потенційним інвесторам потрібно ґрунтовно та повноцінно готуватися до аукціону. Для цього потрібна допомога кваліфікованих та досвідчених менеджерів. Такі працюють на майданчику Української універсальної біржі. Адже наш маркетплейс серед лідерів за об’ємами доходів та кількістю переможців у малій приватизації», - говорить директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.