Великий старт оренди державного майна: перші аукціони оголосили

через майданчик УУБ

11 вересня Кабінет міністрів України оприлюднив на сайті форми примірних договорів оренди державного майна, чим задав старт відповідному ринку у системі Прозорро.Продажі. Кілька днів підготовки і уже 25 вересня одразу кілька регіональних фондів оголосили перші аукціони. Зокрема, у Запоріжжі, Одесі, Хмельницькому, Сумах та Полтаві.

«Майданчик Української універсальної біржі вкотре підтверджує статус надійного, відповідального, досвідченого та професійного партнера. Адже усі регіональні фонди, які виставили на оренду перші об’єкти, працювали саме на нашій платформі. Онлайн консультації наших менеджерів дозволили спеціалістам Фондів без затримки та помилок виставити лоти. Тож тепер запрошуємо до реєстрації потенційних орендарів. Підтримку та допомогу у підготовці до вподобаних аукціонів їм також гарантуємо», - коментує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.  

Що пропонують на перших аукціонах.

Запоріжжя. Нежитлові приміщення на Хортиці. Регіональне відділення ФДМУ по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях виставило на оренду 185 квадратних метрів нежитлових приміщень по вул. Заповідній,1. Запропоновані в оренду кабінети перебувають на балансі Національного заповідника «Хортиця». Місце  розташування об’єкту, на шляху туристичного потоку, привабить багатьох. Реєстрація на аукціон з оренди цих нежитлових приміщень за посиланням   https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-09-25-000165-3/.

Суми. Приміщення по вул. Замостянська, 7, яке пропонує в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях, невелике, лише 6 квадратних метрів. Проте воно стане відмінним варіантом для нотаріусів, юристів чи й перукарів. Стартова ціна об’єкта 424,64 грн. Реєстрація на аукціон: https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-09-25-000160-3/.

Полтава. Перший об’єкт для оренди у Полтаві теж невеликий – 5,6 квадратних метрів по вулиці Європейській, 155. Балансоутримувач – ГУ ДПС у Полтавській області. Звертаємо увагу потенційних орендарів, що термін, на який здаватимуть приміщення – 2 роки і 11 місяців. А от стартова ціна досить таки символічна – 9,18 грн. Реєстрація на аукціон: https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-09-25-000205-3/.

Одеса. Регіональне відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях виставило на оренду майже 200 квадратних метрів нежитлових приміщень, які розташовані у окремій будівлі за адресою Французький бульвар, 85. Є усі необхідні комунікації: електропостачання, водопостачання, каналізація, газопостачання. Реєстрація на аукціон: https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-09-25-000223-3/.

Хмельницька область. У м. Кам’янець-Подільський Регіональне відділення ФДМУ по Вінницькій та Хмельницькій областях виставило на оренду будівлю майстерні по вул. Заводській, 2. Площа майже 240 квадратних метри. Детальні інформація та реєстрація для участі у торгах тут: https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-09-25-000216-3/.