Переможці прозорих аукціонів минулого тижня сплатять

до бюджетів понад 170 млн грн

Минулого тижня із 18 по 22 січня у системі Прозорро.Продажі відбулося понад 600 успішних аукціонів, в результаті яких переможці сплатять до бюджетів різних рівнів близько 172 млн грн. Найдорожчими та найпопулярнішими були лоти із металобрухтом від Укрзалізниці. На 7 успішних торгах вони вторгували понад 75 млн грн при початковій вартості у 50 млн грн.

Серед інших найдорожчих лотів минулого тижня був також єдиний майновий комплекс державного підприємства «Літинський автобусний парк» у Вінницькій області. При стартовій ціні у 3 354 250 грн, переможець сплатить 4 000 200 грн. Учасника, котрий зробив найвищу ставку, залучили та успішно підготували до аукціону на майданчику Української універсальної біржі. До речі, регіональному відділенню ФДМУ по Вінницькій та Хмельницькій областях завести лот у систему також допомогли на майданчику https://sale.uub.com.ua/.

«Ми завжди надаємо кваліфікований супровід у роботі як організаторам торгів, так і учасникам. Адже повне розкриття інформації – це уже часткова запорука  успішного аукціону. Детальний опис та фото, паспорт об’єкта допоможе потенційним інвесторам краще зорієнтуватися та спрогнозувати перспективу лота. Учасникам же, яких зацікавили об’єкти приватизації, оренди чи інші лоти, допомагаємо подати пропозицію, завантажити необідні документи, взяти участь у самих торгах тощо», – розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Так, наприклад, минулого тижня комплекс будівель і споруд у Рогатині Івано-Франківської області бажали приватизувати аж 10 інвесторів. Стартова вартість об’єкта складала 13 674,60 грн. Проте під час аукціону ціна зростала і в результаті переможець сплатить 1,5 млн грн. Новим власником комплексу будівель став учасник, котрий працював саме через маркетплейс Української універсальної біржі.

Загалом на майданчику УУБ за тиждень підготували чи не найбільше учасників аукціонів – понад 125.