Майданчик Української універсальної біржі – лідер продаж листопаду

У листопаді на електронних аукціонах Прозорро.Продажі відбулося понад 2 тисячі успішних аукціонів, які принесли бюджетам різних рівнів майже 840 млн грн. Беззаперечним лідером місяця став майданчик Української універсальної біржі, який охопив третину ринку. Переможці, котрих підготували менеджери маркетплейсу УУБ поповнили державний та місцеві бюджети на суму у понад 260 млн грн.

«Кваліфікований супровід та консультації, зручні мобільні додатки з пошуку потрібних об’єктів приватизації та оренди, та, звичайно, надійність і відповідальність – головні чинники, які приваблюють учасників електронних торгів працювати саме на майданчику УУБ. Ми маємо багаторічний досвід у роботі і в той же час постійно стежимо за новими напрямками торгів та працюємо із ними одними із перших у системі. Наприклад, як це було із орендою державного та комунального майна», – розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Так лише у листопаді на майданчику допомогли органам місцевого самоврядування та регіональним відділенням Фонду держмайна України успішно оголосити  більше 100 аукціонів із оренди державного та комунального майна. Ще майже для 100 аукціонів на майданчику залучили та підготували переможців-орендарів.

Інший напрямок торгів, який все більше набирає обертів – це приватизація підприємств спиртової галузі. Саме через майданчик УУБ було успішно оголошено ще у вересні перший аукціон. А у листопаді майданчик підготував уже другого переможця за спиртовий завод – цього разу за Хоростківське МПД. На торги подали пропозиції аж 4 учасники. Тож в кінцевому результаті ціна зросла майже вдвічі – до 55 млн грн.

Серед цікавих аукціонів листопада, які виграли учасники від майданчика УУБ, варто відзначити торги за нежитлові приміщення у великих містах. Зазвичай, на таких торгах чимала конкуренція та відповідно зростання ціни. Так у Харкові за 1113 кв.м. на Конєва переможець запропонував ціну у 45 разів вищу за початкову – 11,5 млн грн.

Ще більше привабливих та перспективних аукціонів заплановано на останній місяць року: кілька підприємств спиртової галузі, понад 1250 об’єктів оренди державного та комунального майна тощо. Загалом у грудні повинно відбутися понад 4600 торгів.