Найконкурентніші аукціони минулого тижня виграли учасники на майданчику УУБ

Минулого тижня із 18 по 22 жовтня у системі Прозорро.Продажі відбулося більше 1 тисячі успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають майже 800 млн грн. Найконкурентнішими стали 2 аукціони за легкові автомобілі Шкода, 2004 року випуску, які продавало Головне управління нацполіції у м. Києві. На них претендували по 30 та 36 учасників. Перемогу на обох торгах здобули покупці, котрі працювали через майданчик Української універсальної біржі. Вартість авто зросла у рази: Шкоду Фабія при стартовій ціні у 962 грн придбали за 60 тис грн, за Шкоду Октавія сплатять 77,7 тис грн (її стартова вартість була 1,1 тис грн).

«Завдяки конкурентним торгам організатор, у даному випадку ГУНПУ у м. Києві, отримав чималий додатковий дохід у понад 135 тисяч грн, при сумарній стартовій ціні у 2100 грн. При цьому переможець здобув право викупити необхідні авто за доступною для нього вартістю, адже він сам пропонував на торгах ціну і підвищував її протягом трьох раундів. Пишаємося, що на цих торгах ми успішно та повноцінно допомагали в роботі як організатору, так і переможцю. Тож про наш досвід та професійність говорять факти. І ми запрошуємо до наступних прозорих аукціонів усіх бажаючих», – говорить заступник директора ТОВ «Українська універсальна біржа» Ігор Рибальченко.

Традиційно серед об’єктів малої приватизації  продаватимуть підприємства Укрспирту, експертно-технічні центри Держпраці тощо. А уже з листопада на Прозорро.Продажі стартують перші аукціони із продажу та оренди земельних ділянок. На майданчику УУБ уже нині консультують як організаторів торгів, так і потенційних покупців та орендарів. Для зручного ж пошуку необхідних лотів тут створили спеціальний Земельний бот у Телеграмі. Підписуйтеся на нього та отримуйте необхідні оголошення (за потрібними параметрами: продаж чи оренда, площа, регіон, кадастровий номер тощо) відразу на мобільний.