Приміщення та бази відпочинку Укрпошти можна придбати на майданчику Української універсальної біржі

Укрпошта розпочала продаж непрофільних активів. Перші 30 об’єктів вона уже виставила на реалізацію у системі Прозорро.Продажі. Загальна стартова ціна лотів – понад 80 млн грн. Для визначення стартової ціни проводилася попередня незалежна експертна оцінка об’єктів.

Серед уже виставлених лотів – офісні та складські приміщення, окремі будівлі на Сумщині, Харківщині, Київщині та Львівщині. Є пропозиції безпосередньо у самих містах Київ та Львів.

А от підприємців, котрі займаються туризмом та відпочинком, напевне зацікавлять бази оздоровлення та відпочинку, які Укрпошта також виставила на продаж. Зокрема, в одному лоті 2 бази відпочинку у столичній Конче Заспі (https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2020-05-14-000004-2/), а також кілька пропозицій на узбережжі Азовського моря у  Запорізькій та Донецькій областях, є турбази у Дніпропетровщині та Чернігівщині.

«Отримані від продажу кошти будуть інвестовані в ремонти, оренду нових і кращих приміщень, будівництво нових сортувальних центрів та оновлення іншої інфраструктури. Сподіваюся, продані об'єкти швидко знайдуть нових власників і теж стануть чимось корисним для людей. Всі будуть в плюсі - і держава, і клієнти, і нові власники нерухомості», – зазначає на сайті Укрпошти генеральний директор Ігор Смілянський.

«Електронний майданчик Української універсальної біржі має чималий досвід з продажу об’єктів нерухомості, тож зараз активно будемо залучати інвесторів і до аукціонів Укрпошти. Тим паче, що це лише перший етап торгів оператора поштового зв’язку. Адже надалі він обіцяє виставити на продаж ще понад 60 об’єктів. Тому уже нині запрошуємо усіх учасників реєструватися на нашому майданчику та готуватися до аукціонів, які вас зацікавили. Будьте уважні, перші торги відбудуться уже 28 травня», –  підсумовує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Ознайомитися детально із усіма лотами Укрпошти та зареєструватися для участі у торгах можна за посиланням https://sale.uub.com.ua/auctions/company-21560045/.