Українська універсальна біржа виставила на продаж перші лоти Нової митниці

Наприкінці минулого року відбулося повне перезавантаження роботи Державної митної служби України. Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів Нова митниця запрацювала із 8 грудня 2019 року. І одне із її нововведень і кардинальних змін це те, що конфіскат віднині не буде припадати пилюгою на складах, а реалізовуватиметься відкрито для всіх через систему Прозорро.Продажі.  

Тож днями у системі відкритих електронних аукціонів Одеська митниця виставила перші «пробні» лоти. 

«Ура! Перші лоти Нової митниці на ProZorro.Продажі! Це ще не конфіскат, але це початок нормального прозорого процесу. 28 лютого Одеська митниця продасть на аукціонах 9 тонн одягу секонд-хенд та трактор для сільськогосподарських робіт», - прокоментував у Фейсбук голова Державної митної служби України Максим Нефьодов.

У системі Прозорро Нова митниця працює через маркетплейс  Української універсальної біржі – надійного та досвідченого авторизованого електронного майданчика.

«Ми намагаємося не просто йти в ногу з часом на  Прозорро.Продажі.  А й завжди освоюємо одними із перших, так би мовити, нові ринки, які з’являються у системі. Сподіваємося, що лоти від Нової митниці не лише виставлятимемо надалі, а й успішно продаватимемо конфіскат через наш електронний майданчик», - говорить директор Української універсальної біржа Сергій Гладкий.  

Адже тепер на митниці працюють над тим, щоб виставити на продаж новенькі iPhone,  запевняє Максим Нефьодов.