Перші аукціони із продажу спиртзаводів у 2021 році пройшли успішно

Минулого тижня на електронних аукціонах Прозорро.Продажі відбулося 2 успішних аукціони із приватизації спиртзаводів. За окреме майно Вишняківського місця провадження діяльності, що на Полтавщині, та за окреме майно Тхорівського МПД, яке розташоване за двома адресами: у Тхорівці та у Сквирі на Київщині. Аукціони були досить конкурентними і збирали по 6 та 4 учасників відповідно. Тож і стартова ціна зростала у рази. Так за Вишняківське МПД при стартові у трохи більше 21 млн грн, кінцева вартість склала понад 100 млн грн. А за Тхорівський спиртзавод із 21,5 млн грн. ціна виросла до 75 млн грн.

«Пишаємося, що майданчик Української універсальної біржі традиційно серед лідерів ринку. Саме наші менеджери допомогли організатору – регіональному відділенню ФДМУ по Полтавській та Сумській областях – успішно завести у систему лот із Вишняківським МПД. А для аукціону за Тхорівське МПД  вони повноцінно та ґрунтовно підготували учасника, який впевнено здобув перемогу за результатами торгів», – підсумовує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий. І запрошує потенційних інвесторів до наступних торгів за підприємства спиртової галузі: « На черзі торги за Дубов’язівське МПД (https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2021-02-12-000028-2/), Мишковицьке МПД (https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2021-02-20-000001-2/), Луцьке МПД (https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2021-03-05-000015-2/). Ми вкотре довели, що маємо знання та досвід, тож запрошуємо до аукціонів на нашому майданчику. Ви отримаєте повний супровід менеджерів у підготовці: від подачі пропозиції до підписання договору купівлі-продажу».

Загалом протягом минулого тижня із 1 по 5 березня у системі Прозорро.Продажі відбулося понад 630 успішних аукціонів, які принесли бюджетам різних рівнів більше 460 млн грн.