Приватизація заводів Укрспирту на публічних аукціонах майданчика УУБ

Пошук аукціону
Кількість аукціонів за вашим запитом: 4
SPE001-UA-20240910-73263
Окреме майно Новосілківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт" - (330080) Місткість м'якої води V10 м куб.
Окреме майно Новосілківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт" - (330080) Місткість м'якої води V10 м куб.
9 391.63 грн.
Прийняття заяв на участь
2 дн. 23 год. 38 хв.
Завершення: 18.09.2024 20:00
Старт аукціону: 19.09.2024 12:15
Замовник
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ, ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ТА ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ
SPE001-UA-20240803-63421
ЄМК ДП "Шабалинівський спиртовий завод"
єдиний майновий комплекс державного підприємства "Шабалинівський спиртовий завод"
974 094.02 грн.
Очікується оплата
Замовник
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО КИЇВСЬКІЙ, ЧЕРКАСЬКІЙ ТА ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ
SPE001-UA-20240904-37835
Єдиний майновий комплекс державного підприємства "Зарубинський спиртовий завод"
Єдиний майновий комплекс державного підприємства "Зарубинський спиртовий завод", що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський (Збаразький) район, село Зарубинці
197 646 953.34 грн.
Прийняття заяв на участь
10 дн. 23 год. 38 хв.
Завершення: 26.09.2024 20:00
Старт аукціону: 27.09.2024 11:55
Замовник
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ, ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ТА ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ
SPE001-UA-20230621-25659
Єдиний майновий комплекс державного підприємства "Угерський спиртовий завод" за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с.Угерсько, вул.І.Франка,2.
Єдиний майновий комплекс державного підприємства "Угерський спиртовий завод" за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с.Угерсько, вул.І.Франка,2.
42 193 939.38 грн.
Очікується оплата
Замовник
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ
objectID__
title__
description__
value__ currency__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
Старт аукціону: auction_date__
Замовник
procuringEntity__
У жовтні стартувала приватизація підприємств «Укрспирту» у системі Прозорро.Продажі. Першим лотом став Немирівський завод у Вінницькій області. Усього у системі електронних торгів заплановано реалізувати 78 таких об’єктів. Інтерес інвесторів до даного майна та конкуренція на ринку збільшується, тому поспішайте зареєструватися на офіційному майданчику Української універсальної біржі для участі в аукціонах.

Приватизація заводів Укрспирту у системі Прозорро.Продажі

Під приватизацією розуміють продаж підприємств, недобудов, будівель, пакетів акцій компаній, які належать до державної чи комунальної власності. За останні роки цей процес в Україні набирає обертів. Таким чином вдається не тільки поповнити бюджет країни, а й збільшити кількість робочих місць, доходи підприємств, та обсяги продукції, яку вони виробляють. Наразі поступово виставляють у систему Прозорро.Продажі об’єкти ДП «Укрспирт». На середину грудня уже 13 заводів знайшли своїх власників. Усього ж заплановано продати 41 об’єкт спиртової галузі. Разом усі вони можуть продукувати близько 36 млн. декалітрів на рік. Процес приватизації у сфері «Укрспирту» регулюється Законом «Про реформу спиртової галузі», Програмами реформування на 2020-23 роки та відповідною стратегією. Також найближчим часом у системі Прозорро.Продажі з’являться об’єкти від Державного концерну «Укрспирт». Від цієї організації на електронних аукціонах буде поступово реалізуватися 37 заводів. Але важливо пам’ятати, що вони не є окремими юридичними особами, тому приватизувати можна лише певне майно – будівлі та виробничі потужності. Проте вони забезпечують повний цикл виробництва. Тож купити завод “Укрспирту” - це вигідна інвестиція. Для потенційних покупців висунуті певні умови:
  • зберегти вид діяльності до 01.07.2021 року;
  • залишити 70% працівників до 01.07.2021 року;
  • при наявності на території споруд цивільного захисту новий власник зобов’язується їх утримувати.

Приватизація спиртових заводів – переваги для інвесторів

Шляхом приватизації спиртзаводів відбувається демонополізація ринку та залучення нових інвесторів. Верховна рада, Кабмін та Фонд держмайна запустили цей процес, щоб виправити ситуацію тотальної корупції, що існувала у цій сфері багато років. Від спиртової промисловості залежить близько 150 усяких виробництв. Окрім харчового та медичного споживання вона є важливою для паливно-енергетичного сектору. Заводи «Укрспирту» виробляють етиловий, денатурований, ректифікований спирти, діоксид вуглецю, біоетанол, сивушне масло, продукт для антисептиків. Також ці підприємства можуть постачати якісні лікеро-горілчані напої завдяки цехам з відповідним оснащенням для виготовлення алкогольних виробів. Приватизація «Укрспирту» цікава тим, що заводи підприємства мають чималі потужності та сортимент, який експортують у Грузію, Туреччину, В’єтнам, Туркменістан, Угорщину, Польщу, Австрію та інші країни. Також у майбутньому планується розширення закордонних ринків збуту. Спирт можна виробляти з найрізноманітнішої сировини, зокрема з непригожого для кормів зерна та мелясу – відходів від виробництва цукру. На підприємствах функціонує сертифікована система контролю якості та безпеки. Спиртзаводи, передані на приватизацію у держмайно, співпрацюють з українськими та міжнародними перевізниками. На їх території обладнані комунікації, на окремих є залізничні лінії. Підприємства мають вигідне розташування – в аграрних регіонах, тому їх можна використовувати як виробничі майданчики чи елеватори. Натомість об’єкти, які потрібно ліквідувати, зацікавлять інвесторів, що бажають створити на їх базі інші виробництва, логістичні центри тощо.

Список спиртзаводів на приватизацію та кого вони зацікавлять

Виставлений фондом державного майна перелік заводів на приватизацію включає Лужанське, Мартинівське, Залозецьке, Бершадське, Суходільське, Лопатинське, Артемівське, Немирівське, Хоростківське, Овечацьке, Марилівське, Козлівське, Довжоцьке МПД, які вже були продані. І ще низка підприємств, які будуть поступово реалізувати у системі Прозорро.Продажі:
  1. ДП "Уладівський спиртовий завод"
  2. ДП "Коростишівський спиртовий комбінат"
  3. ДП "Триліський спиртовий завод"
  4. ДП “Маловисківський спиртовий завод”
  5. ДП "Угерський спиртовий завод"
  6. Струтинський державний спиртовий завод
  7. ДП "Сумиспирт"
  8. ДП "Наумівський спиртовий завод"
  9. ДП "Новосуханівський спиртовий завод"
  10. ДП "Ковалівський спиртовий завод"
  11. ДП “Івашківський спиртзавод”
  12. ДП "Ганнопільський спиртовий завод"
  13. ДП "Іваньківський спиртовий завод"
  14. ДП "Писарівський спиртзавод"
  15. ДП “Карапчівський спиртовий завод”
  16. ДП “Шабалинівський спиртовий завод”
  17. ДП "Крисківський спиртовий завод"
  18. Державна наукова установа "Український науково-дослідний інститут спирту і біотехнології продовольчих продуктів"
  19. ДП “Дублянський спиртовий завод”
  20. ДП "Вашківський спиртовий завод"
  21. Державне підприємство "Укрспиртпостач"
  22. Залучанський спиртовий завод
  23. Підгайчивський спиртовий завод
  24. Вишняківський спиртовий завод
  25. Караванський спиртовий завод
  26. Косарський спиртовий завод
  27. Іваньківський спиртовий завод
  28. Луцький спиртовий завод
  29. Стадницький спиртовий завод
  30. Червонослобідський спиртовий завод
  31. Тхорівський спиртовий завод
  32. Дубов'язівський спиртовий завод
  33. Маницьковецький спиртовий завод
  34. Чемерський спиртовий завод
  35. Ковальський спиртовий завод
  36. Новоборовицький спиртовий завод
  37. Липницький спиртовий завод
  38. Борокський спиртовий завод
  39. Великолюбінський спиртовий завод
  40. Воютицький спиртовий завод
  41. Вузлівський спиртовий завод
  42. Рава-Руський спиртовий завод
  43. Сторонибабський спиртовий завод
  44. Струтинський спиртовий завод
  45. Кобиловолоцький спиртовий завод
  46. Борщівський спиртовий завод
  47. Мишковицький спиртовий завод
  48. Новосілківський спиртовий завод,
  49. Ковалівський спиртовий завод,
А також Київський завод шампанських вин, Котовський виноробний завод, Ізмаїльський виноробний завод та ряд інших. Такі лоти будуть цікаві для фармацевтичної, лікеро-горілчаної та агропромисловості, а також виробникам антисептиків та біоетанолу. Спиртова галузь в Україні значно лібералізувалась. Підприємства мають можливість одержати ліцензію на виготовлення та експорт спирту. Для того, щоб почати його виробництво, потрібно купити державний спиртзавод на Прозорро.Продажі, взявши участь у відкритому аукціоні. Влада захистить бізнес нових власників шляхом обмеження імпорту сировини до 2024 року. Інвестором може стати як фізична, так і юридична особа за умови, що вона не пов’язана з країною-агресором та до неї не застосовувалися санкції. Усе проходить виключно за прозорою процедурою, згідно із ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна». На підприємствах можна виготовляти етиловий спирт неденатурований або денатурований, біоетанол та продукцію на їх основі: лікеро-горілчані вироби, парфумерно-косметичні продукти, оцет, антисептики, омивачі та ін. В єдиному технологічному процесі ви також можете отримати білкові кормові продукти, біогаз, вуглекислоту. Купити спиртзаводи можна на одному з офіційних майданчиків системи Prozorro.Sale, наприклад, Української універсальної біржі.

Приватизація спиртової галузі на майданчику УУБ

Аукціони з продажу спиртових заводів – одна з головних подій у сфері приватизації державного та комунального майна за 2020-2021 роки. Знайти повну інформацію про об’єкти та список заводів, що входять до ДП «Укрспирт» і будуть виставлені на торги, можна на головному сайті підприємства, а також на Prozorro.Sale та на майданчику Української універсальної біржі. Окрім цього потенційні інвестори можуть скористатися віртуальними кімнатами даних, у яких розміщується уся документація. Ціллю створення таких сховищ є спрощений доступ до відразу усієї інформації, ліквідація корупції та забезпечення прозорості та чесності процесу приватизації. До кожного об’єкту закріплені дві контактні особи, що відповідають за фізичний доступ до нього і підготовку до привласнення. Для того, щоб придбати спиртзавод на Prozorro.Продажі через майданчик Української універсальної біржі, виконайте наступні дії:
  • ознайомтеся зі списком підприємств, які були виставлені на приватизацію;
  • оберіть об’єкт та перегляньте інформацію про нього;
  • зареєструйтесь на майданчику sale.uub.com.ua;
  • подайте заявку на участь у торгах через особистий кабінет;
  • пройдіть процедуру аукціону та отримайте перемогу;
  • подолайте етап кваліфікації;
  • укладіть договір та здійсніть оплату.
Майданчик Української універсальної біржі є беззаперечним лідером у сфері малої приватизації. Ми забезпечимо цілковиту безпеку ваших даних, а наші фахівці, які мають чималий досвід у таких торгах, проконсультують вас на всіх етапах публічного аукціону. Для додаткових запитань звертайтеся за телефоном + 38 (044) 332-20-33. Також до ваших послуг завжди доступні такі опції, як Telegram-бот-бот, для сортування потрібних торгів та нагадування про них та Email-розсилка з актуальними аукціонами. Новини майданчика та системи Прозорро.Продажі, зокрема у напрямку приватизації «Укрспирту», ви знайдете на сторінці УУБ у Facebook.