Як зняти монополію ДП «Укрспирт» на продаж етилового спирту в Україні

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Створене у 2010 р. підприємство стратегічного значення «Укрспирт» є найбільшим державним монополістом з виробництва спирту та похідної продукції, з серпня 2018 р. воно входить до британської Асоціації торговців спиртом та вином. Наразі виробничі потужності компанії забезпечує 41 цех – загалом вона виготовляє 35 млн. декалітрів рідини на рік. По суті сьогодні дане підприємство є єдиним постачальником етилового спирту та спиртовмісної продукції на всій території України – за відсутності альтернативи компанії-виробники вина, лікеро-горілчаних товарів, медичних препаратів, парфумерних та косметичних засобів, солодощів на основі спирту, продукції тваринництва та інших галузей сільського господарства змушені купувати спирт для власних потреб виключно на умовах, встановлених компанією «Укрспирт». Також окремі технічні товари підприємства використовуються для створення ацетону, лакофарбової продукції, технічних речовин для автомобілів та літаків. Наразі компанія приділяє багато уваги виробництву біоетанолу та ключових складників для альтернативного моторного палива.

Зробити ринок спирту відкритим для всіх виробників допоможе електронна система Прозорро.Продажі

Відсутність можливості купити спирт високої якості за справедливою ринковою ціною ускладнює життя малим та середнім виробникам лікеро-горілчаних товарів. Наразі влада планує взяти під контроль роботу штучно створеної монополії. Перервати протиправні дії існуючого «спиртового магната» допоможе проведення чесних та відкритих аукціонів з продажу етилового спирту та суміжної продукції через електронну систему Прозорро.Продажі. У випадку, коли кожне підприємство матиме рівні права на реалізацію власної спиртовмісної продукції, ринок, де зараз панує «Укрспирт», стане конкурентним, аукціони – прозорими, а ціни – вигідними для всіх учасників. За рік існування система Prozorro.Sale довела свою ефективність – публічні аукціони з продажу державного, комунального та приватного майна, а в перспективі і спирту, тут проводяться прозоро й максимально ефективно. За аналогічним механізмом на платформі можна реалізовувати спирт для промислових потреб – це перекриє надходження до «Укрспирту» безлімітних фінансових потоків. Як свідчить статистика, завдяки успішній роботі ДП «Прозорро.Продажі» на даний момент було проведено більше 230 тис. аукціонів, в яких прийняли участь 14 тис. юридичних та фізичних осіб, при цьому прибутку отримано майже 18,8 млрд. грн.

Як виграти торги ДП «Укрспирт» на майданчику sale.uub.com.ua

В майбутньому для того, щоб прийняти участь у публічних аукціонах компанії «Укрспирт» на платформі Prozorro.Sale, необхідно зареєструватися на офіційному електронному майданчику «Української універсальної біржі». Ознайомитися зі списком актуальних лотів учасники можуть на сайті sale.uub.com.ua – при необхідності, ви можете автоматично відсортувати через форму пошуку аукціони ДП «Укрспирт» чи іншого підприємства за датою, регіоном, назвою компанії-замовника чи розміром бюджету. Також обрати торги за певним видом товарів на майданчику УУБ можна за спеціальними класифікаторами CPV та CAV. У разі виникнення питань кваліфіковані працівники «Української універсальної біржі» допоможуть вам правильно оформити заявку на участь у торгах ДП «Укрспирт» чи будь-якої іншої компанії та дадуть кілька цінних порад, що забезпечать перемогу. Своїх клієнтів ми вчасно інформуємо про появу нових цікавих лотів, також на сайті біржі є безліч довідкових матеріалів, завдяки яким ви швидко освоїти роботу в системі Прозорро.Продажі.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__