Для участі в аукціонах підприємці Харкова обирають майданчик УУБ

Минулий тиждень на Прозорро.Продажі був досить коротким, так як аукціони проходять тільки у робочі дні, проте результативним. Із 25 по 27 серпня у системі відбулося більше 600 успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають понад 110 млн грн. Майже чверть цієї суми сплатять переможці, котрі брали участь в прозорих аукціонах на майданчику Української універсальної біржі. Тож він і надалі зберігає лідерські позиції за рівнем доходів завдяки зручним сервісам та повному супроводу менеджерів у підготовці.

Тільки у Харкові минулого тижня на майданчику УУБ переможці придбали нежитлові приміщення по вул. Миру, 40/5, по вул. Полтавський Шлях, 46 та підвальні приміщення на Воробйова, 23/7. При чому конкуренція на окремі лоти складала до 4 учасників. Тож і вартість, відповідно, зростала у рази. Наприклад, стартова ціна приміщень на Миру становила 298 556 грн, а переможною стала ставка у  2 701 000 грн. А от підвальні приміщення інвестору вдалося викупити майже за стартовою вартістю: за 378 000 грн (стартова ціна становила 374 166 грн).

Ще 5 переможців на майданчику УУБ минулого тижня у Харкові орендували приміщення. Серед об’єктів – кіоски у підземних переходах біля станцій метро, нежитлові приміщення і навіть футбольне поле із штучним покриттям, яке знаходиться на балансі комунального підприємства «Харківський міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

«Харківські підприємці, які довіряють професіоналам та беруть участь в аукціонах на майданчику УУБ – це лише один із прикладів, як працюють наші менеджери. Адже так само повноцінно вони консультують і учасників із інших куточків України, не залежно від географії. Наприклад, у Вінниці на об’єкт незавершеного будівництва претендувало 5 учасників, а у Києві на нежитлову будівлю – 10 потенційних інвесторів. В обох випадках переможцями торгів стали учасники, які брали участь через майданчик УУБ. Тому запрошуємо усіх бажаючих до наступних прозорих аукціонів», – говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.