«Українська універсальна біржа» зібрала усі аукціони в одному телеграм боті

Нині на майданчику «Української універсальної біржі» проходять торги за кількома категоріями – мала приватизація, дозволи на користування надрами, права вимоги за кредитами, продаж нерухомості, автомобілів, деревини, металобрухту, оренда вагонів та нерухомості, інші комерційні торги.
Хоча майданчик готовий і до розширення асортименту ринку. 21 жовтня розпочали виставляти на продаж майно банкрутів. А з часом з’являться резерви аграрного фонду, списані ресурси державного резерву, земельні ділянки та спиртова продукція.
«Українська універсальна біржа не лише супроводжує усі питання купівлі-продажу товарів та послуг у системі Прозорро. Наші спеціалісти ще й постійно удосконалюють сервіс для наших клієнтів. Тому ми запустили телеграм бота, який дозволить у кілька кліків на мобільному знайти усі необхідні вам аукціони. Там же за бажанням клієнта приходитимуть сповіщення і про нові лоти у вибраній категорії,» - розповідає про нововведення заступник директора УУБ Ігор Рибальченко.
 
Alternate Text
 
Серед найпопулярніших категорій у телеграм боті виділили авто, нерухомість, метал, ліс, вагони, а також пошук за ЄДРПУО та CPV.
Знайти новинку від Української універсальної біржі можна за посиланням https://t.me/uub_prozorro_bot.