На майданчику УУБ охопили понад 60% торгів із малої приватизації

Минулого тижня із 31 січня по 4 лютого у системі електронних торгів відбулося 860 аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів поповняться на суму у майже 420 млн грн. 77% цієї суми – тобто більше 320 млн грн – це дохід від торгів із малої приватизації. Серед цікавих об’єктів були єдині майнові комплекси державних підприємств «Львівське конструкторське бюро», «Одеський науково-дослідний інститут телевізійної техніки» та «Одеський завод шампанських вин». За останній змагалися аж 7 потенційних інвесторів, тож і вартість зросла у понад 2 рази: із 87,3 млн грн до 195 млн грн. Переможця залучили та успішно підготували до аукціону на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа».

Загалом на майданчику УУБ минулого тижня охопили понад 60% торгів із малої приватизації та традиційно підготували найбільше пропозицій учасників до аукціонів, випередивши найближчого конкурента у понад 2 рази.

«Якщо говорити про всі онлайн аукціони минулого тижня, то майданчик УУБ і тут серед лідерів системи: він охопив до 50% електронних торгів за рівнем доходів. Тобто повноцінно та професійно наші менеджери супроводжували і орендарів земельних ділянок, вантажних вагонів, державного та комунального майна, і покупців великих підприємств, нежитлових приміщень, майна боржників у справах про банкрутство тощо», - говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий. І продовжив: «Такі результати свідчать, що учасники електронних аукціонів для роботи обирають платформу, де мають численні сервіси. Адже окрім якісної технічної підтримки та повного супроводу менеджерів, на майданчику УУБ зручно шукати необхідні лоти за фільтрами чи й загалом щодня моніторити аукціони за допомогою Вайбер бота чи Телеграм бота. Варто лише підписатися на один із них та обрати потрібну категорію торгів. Бот сам надсилатиме вам повідомлення про аукціон, як тільки такий з’явиться у системі. З ним ви гарантовано не пропустите жодної цікавої пропозиції».