Майже 600 переможців та 350 млн грн дохід до бюджетів: підсумки прозорих аукціонів минулого тижня

Минулого тижня із 29 березня по 2 квітня у системі Прозорро.Продажі відбулося 580 успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають близько 350 млн грн. 40% цієї суми – від продажу об’єктів малої приватизації. Серед них, зокрема, було Луцьке МПД на Волині. За підприємство боролися аж 5 учасників. Тож і вартість зросла із 20,5 млн грн до 108,5 млн грн.

Серед цікавих об’єктів малої приватизації учасники майданчика Української універсальної біржі вибороли право придбати частину нежитлового приміщення у Маріуполі. За 250 кв. м. на Меотиди, 30/17 змагалися аж 14 інвесторів. В результаті вартість зросла із 27 тисяч грн до 10 млн грн.

У Одесі за 250 кв. м. нежитлових підвальних приміщень переможець сплатив 1,5 млн грн. Приміщення розташовані у п’ятиповерховому житловому будинку, облаштовані електропостачанням.

Постійно користуються попитом на прозорих аукціонах і об’єкти АТ «Укрпошта». Наприклад, за будівлю поштового зв’язку у Кирилівці Запорізької області боролися 7 учасників. В результаті торгів найвища цінова пропозиція досягла 550 тисяч грн. А у Козельці Чернігівської області на будівлю у 50 кв. м. претендувало ще більше – 9 учасників. Тож і вартість зросла у 2,5 рази. В обох аукціонах право придбати об’єкт вибороли учасники, котрі працювали на майданчику Української універсальної біржі.

«Запрошуємо потенційних інвесторів до прозорих аукціонів у квітні. Серед цікавих лотів будуть Ірпінський виправний центр №132 за півцінимайно колишнього ДП «Трансмаш»ПАТ «Херсонський завод «Судмаш» та багато інших. Знаходьте потрібні об’єкти на нашому майданчику та реєструйтеся для участі в аукціонах. Менеджери допоможуть подати пропозицію на торги, завантажити необхідні документи», – пояснює заступник директора Української універсальної біржі Ігор Рибальченко.