За тиждень майданчик УУБ приніс 60 млн грн до бюджетів різних рівнів   

Минулого тижня із 14 по 18 грудня на Прозорро.Продажі відбулася одна тисяча успішних аукціонів. У 138 із них перемогу здобули учасники, котрі працювали через майданчик Української універсальної біржі.

«Традиційно найпопулярнішими аукціонами минулого тижня були лоти із необробленої деревини і оренда державного та комунального майна. Це відносно нові напрямки торгів, які цього року по-новому запрацювали на Прозорро.Продажі і яких тепер щотижня оголошують все більше», – коментує заступник директора Української універсальної біржі Ігор Рибальченко.

Також минулого тижня на прозорих аукціонах було успішно продано два спиртзаводи. Один із них – Воютицьке МПД у Львівській області – у чесній конкуренції виборов учасник, котрий працював  через майданчик УУБ. У складі лота, зокрема, цех розливу, цех виробництва концентрату квасного сусла і полісолодових екстрактів, будівля насосної станції води, варочне і дріжджебродильне відділення. Початкова вартість із 32 млн грн за майно підприємства зросла до 48 млн грн.

Загалом переможці аукціонів, котрі працювали на майданчику Української універсальної біржі, за тиждень із 14 по 18 грудня сплатять до бюджетів різних рівнів майже 60 млн грн.

Ще понад 120 млн грн за тиждень отримають бюджети організаторів, котрі працювали через маркетплейс УУБ. Адже саме менеджери майданчика допомогли їм успішно завести лоти у систему.