Відтепер орендувати об’єкти Укроборонпрому можна на майданчику УУБ

11 січня ДК «Укроборонпром» та ДП «Прозорро.Продажі» підписали меморандум щодо прозорої оренди майна державних оборонних підприємств, які входять до складу концерну. Це означає, що відтепер усі об’єкти оренди Укроборонпром буде передавати лише на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі, які забезпечують добросовісну конкуренцію та запобігають проявам корупції.

Як зазначає генеральний директор ДК "Укроборонпром" Юрій Гусєв, нині у складі концерну 137 підприємств, які мають 7441 об’єкт нерухомості загальною площею у майже 9 млн. кв.м. Із них 1,85 млн кв.м. – тобто більше 20% –  надлишкове майно, яке вже давно не задіяне у виробничих процесах. Його і планують передавати в оренду.

Це надлишкове майно територіально розташоване по всій країні, зокрема і в Києві, що дає можливість скористатися пропозицією концерну підприємцям із різних куточків України.

«Орендувати майно Укроборонпрому тепер стане досить просто, доступно, а головне, прозоро. Уже незабаром перші об’єкти з’являться у системі. А далі дії потенційних орендарів традиційні: зареєструватися на майданчику https://sale.uub.com.ua/, подати пропозицію на торги, завантажити у систему необхідні документи та взяти участь у самих торгах. І на кожному кроці Вас супроводить менеджер маркетплейсу», – запрошує до аукціонів директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Як зазначили у концерні, виручені від оренди кошти спрямують на розвиток підприємств, яким ці об’єкти нерухомості належать, зокрема, на технічне переоснащення та модернізацію виробничих потужностей, виплату заборгованостей по зарплаті та спожитим комунальним послугам, у разі наявності таких.