У лютому стартує великий розпродаж в’язниць: придбати можна на майданчику УУБ

Аукціони на Прозорро.Продажі із приватизації в’язниць розпочнуться уже у лютому, – анонсує міністр юстиції України Денис Малюська. Про великий розпродаж об’єктів пенітенціарної служби у Мінюсті заявили ще у серпні 2020 року. У першу чергу, запевняли, продаватимуть ті установи, де немає в’язнів та які стоять пустками. Адже на утримання та охорону територій витрачаються чималі кошти. Продаж таких об’єктів на прозорих аукціонах наповнить бюджет галузі, а бізнес отримає чималі площі для будівництва у великих містах, при чому уже із прокладеними на території інженерними мережами.

«Ми очікуємо, що аукціони розпочнуться в цьому місяці, в лютому. Напевно, що оголошення про початок таких аукціонів буде десь за тиждень, за два. Тобто, процес вже розпочався, ми документи на приватизацію першої в’язниці вже передали у Фонд держмайна. До кінця березня, я думаю, ми будемо розуміти, хто покупець і яку суму він заплатить», – сказав Денис Малюська в інтерв’ю «Українському радіо».

Серед перших об’єктів, які виставлять на продаж, міністр юстиції свого часу анонсував  Ірпінський виправний центр на Київщині та колонію №51 в Одесі.

«Запрошуємо до реєстрації на майданчику https://sale.uub.com.ua/ потенційних інвесторів. Коли оголосять перші аукціони із продажу в’язниць, наші досвідчені та кваліфіковані спеціалісти допоможуть подати пропозиції на уподобані торги та повністю супроводять у підготовці до них. Аналогічно запрошуємо до аукціонів і організаторів, із нами Ви заведете лоти на торги успішно і без зайвих турбот», – запрошує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.