Арештоване майно СЕТАМ відтепер продаватимуть на Прозорро.Продажі

28 серпня наказом Міністерства юстиції України адміністратором електронної торгової системи з реалізації арештованого майна визначено ДП «Прозорро.Продажі». ДП «СЕТАМ» залишиться організатором торгів.

Тож уже незабаром рухоме чи нерухоме майно боржника, на яке звернено стягнення і яке підлягає примусовій реалізації, зручно та швидко можна буде придбати через майданчик  Української універсальної біржі. Менеджери маркетплейсу нададуть повний супровід та кваліфіковані консультації учасникам торгів під час реєстрації на майданчику та у ході підготовки до аукціону.

«Менеджери нашого майданчика готові до роботи за новим напрямком торгів у системі Прозорро.Продажі. Аукціони із продажу арештованого майна однозначно стануть більш успішними та конкурентними. Залишився єдиний крок до оголошення таких торгів – технічний: інтеграція системи «СЕТАМ» із електронною торговою системою «Прозорро.Продажі», –  говорить директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

У Міністерстві прогнозують, що такі зміни до Порядку реалізації арештованого майна підвищать прозорість процедури реалізації майна боржників, збільшать кількість учасників електронних торгів, відповідно, збільшаться і кінцева вартість лотів та надходження до Державного бюджету.