Минулого тижня майданчик УУБ охопив майже половину ринку на Прозорро.Продажі

Минулого тижня із 22 по 26 лютого у системі Прозорро.Продажі відбулося майже 600 успішних аукціонів на суму у понад 210 млн грн. Учасниками торгів стали більше 700 потенційних інвесторів та орендарів.

Найдорожчим та найконкурентнішим аукціоном минулого тижня стали торги за пакет акцій розміром 72,6920% статутного капіталу ПрАТ "Проектно-конструкторський інститут конвеєробудування", що у Львові. За право їх придбати боролися аж 35 учасників. При стартовій ціні у 236 140 грн, потенційні інвестори відразу у закритих пропозиціях пропонували за лот від 236-300 тисяч грн до 1, 10, 20 і навіть 55 млн грн. Вартість пакета учасники акцій піднімали у кожному раунді. За підсумками торгів найкращу ціну запропонував учасник, котрий працював на майданчику Української універсальної біржі: 100 млн грн.

«На майданчику УУБ минулого тижня залучили та підготували до торгів понад 100 учасників, більшість із яких стали переможцями у прозорих аукціонах. Традиційно більше половини виграних лотів – це оренда державного та комунального майна, ще чверть – продаж необробленої деревини. Серед інших – об’єкти малої приватизації, майно банкрутів та інше», – розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Загалом за підсумками тижня майданчик УУБ охопив майже 50% ринку на Прозорро.Продажі  за рівнем доходів, випередивши найближчого конкурента у 2 рази.  

«На майданчику УУБ учасники аукціонів завжди мають не лише якісну технічну підтримку, а й повний супровід кваліфікованих менеджерів у підготовці до торгів: від подачі пропозиції до підписання договору купівлі чи оренди. Тому запрошуємо до прозорих аукціонів на https://sale.uub.com.ua/», – говорить Сергій Гладкий.