Зерно та борошно на майданчику УУБ: нові лоти

на прозорих аукціонах.

На онлайн аукціонах Прозорро.Продажі відтепер можна придбати борошно, зерно пшениці, кукурудзи, ячменю тощо. На торги зайшов новий організатор - національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових - АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». На перші аукціони товариство виставило понад 70 лотів. Зокрема, 31 оголошення із продажу кукурудзи, 22 – із реалізації пшениці, кілька оголошень із продажу ячменю та ще 12 лотів із борошном пшеничним.

Продукція зацікавить багатьох учасників. Адже асортимент досить широкий: усі зернові представлені різного класу та у різній кількості. Окрім того,  продукція знаходиться на елеваторах та хлібних базах у різних регіонах. Це дає можливість кожному покупцеві обрати лот, який задовольнить усі його потреби і при цьому не витрачати зайві кошти на логістику.

Наприклад, борошно пшеничне продають як вищого ґатунку, так і першого та другого. Об’єм – від 238 кг і до 150 тонн. Реалізують продукцію із Богданівецького КХП на Хмельниччині, Кролевецького КХП на Сумщині, Львівського КХП, Тернопільського КХП та Ічнянського ХПП на Чернігівщині.

«Традиційно, команда менеджерів Української універсальної біржі проконсультує та супроводить у торгах усіх учасників аукціонів. Звертаємо увагу, що терміни подачі пропозицій досить обмежені, тож не зволікайте і обирайте необхідні лоти уже сьогодні. Більше деталей – на сайті чи за номером гарячої лінії  +38 (044) 221-32-33», - інформує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.