На майданчику УУБ продаватимуть понад 240 га земельних ділянок під Києвом 

Уже у березні Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на аукціони  Прозорро.Продажі виставить 34 земельні ділянки під Києвом загальною площею у понад 240 гектарів. Це – активи неплатоспроможного банку «Аркада», які Фонд готує до продажу у першу чергу.

Географічно ділянки розташовані у трьох населених пунктах:

-         У Бучі продаватимуть 12 земельних ділянок із цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Усі ділянки між собою межують та утворюють великий масив у 72,6 га. Лісові масиви поруч, зручне транспортне сполучення, наближеність до столиці, асфальтований під’їзд та інженерні мережі, які прокладені поряд біля наділів, роблять ці активи досить привабливими для багатьох інвесторів, котрі працюють у сфері будівництва.

-         У Броварах планують виставити на продаж 3 земельні ділянки у майже 10 га для житлової забудови та розміщення об’єктів інфраструктури.

-         Найбільше ж ділянок буде виставлено у селищі Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району. 19 угідь у 159 га призначені для ведення особистого селянського господарства. Хоча тут є можливість змінити цільове призначення ділянок. Адже поруч розташоване котеджне містечко, є інженерні мережі, до Києва лише 16 км. Тож будівництво тут житлового комплексу – справа перспективна.   

«Нагадую потенційним покупцям, що для участі в торгах за вподобану ділянку після оголошення аукціону, потрібно зареєструватися на електронному майданчику для створення особистого кабінету, через який і працюватимете. У ньому подаватимете пропозицію на торги, завантажуватимете потрібні документи у систему та робитимете ставки під час проведення аукціону. На майданчику  https://sale.uub.com.ua/ ви не лише створите кабінет для роботи, а й матимете зручні мобільні додатки для пошуку потрібних аукціонів та ознайомлення із найактуальнішими питаннями щодо роботи системи Прозорро.Продажі, а наші менеджери нададуть повний супровід у підготовці до торгів», – запрошує до аукціонів на майданчику директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Про перші аукціони із продажу земельних ділянок (дату проведення та детальний опис кожного наділу) неплатоспроможного банку «Аркада» ви дізнаєтеся із наших анонсів та постів у Фейсбук.