Реалізація майна банкрутів через Прозорро

Пошук аукціону

title__

description__
objectID__
Замовник
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Аукціон з продажу майна банкрутів може проходити максимально швидко, ефективно та відкрито для громадськості – зробити все це реально, якщо проводити торги через електронні майданчики ProZorro. Створене у 2018 році ДП «Прозорро.Продажі» стало найбільшим та найпрогресивнішим проектом сучасної України з реалізації державного, комунального та приватного майна – на сьогодні вартість найдорожчого лоту, проданого через систему ведення електронних торгів, складає 777 млн. грн.

Перспективи реалізації майна боржників банками в системі Prozorro.Sale

Восени 2019 року набуває чинності Кодекс з процедур банкрутства – нові законодавчі норми докорінно змінюють підхід до підприємств-боржників, що мають непогашені кредити. Ще один суттєвий прорив – викуп майна банкрутів через аукціони на спеціалізованих електронних майданчиках за найвищу ціну. Згідно з положеннями Кодексу, в майбутньому продаж власності підприємств-банкрутів буде здійснюватися через електронну торгову систему та офіційні електронні майданчики, що мають великий досвід ведення онлайн-торгів. Саме тому оптимальним рішенням стане залучення до реалізації майна банкрутів ДП «Прозорро.Продажі» та вже підключених до нього майданчиків – таких як «Українська універсальна біржа». Зараз через Prozorro успішно проводяться абсолютно всі аукціони з продажу державного і комунального майна, також до проекту активно долучаються фізичні особи та приватні підприємства. Система має колосальний досвід успішної реалізації власності збанкрутілих банків – завдяки Прозорро за три роки було організовано безліч аналогічних торгів, загальна вартість яких оцінюється десятками мільярдів гривень. Довіра громадськості, розширені технічні можливості, всебічний контроль, зручність у користуванні та велика економічна вигода від проведення торгів роблять платформу Прозорро.Продажі ідеальним інструментом з продажу майна боржників.

Переваги проведення торгів по реалізації майна банкрутів через офіційні майданчики Прозорро

Непідготовлену людину кількість тіньових домовленостей та зловживань, пов’язаних з банкрутством великих підприємств, може шокувати. Деякі організації використовують це як привід ухилитися від сплати податків чи уникнути розрахунків по взятих кредитах – іноді їх кількість сягає 50% від загального числа боржників. Звісно, в такій ситуації «зацікавлені» сторони зовсім не турбує проведення дієвого аукціону з продажу майна банкрутів для погашення їх боргів перед кредиторами. Нерідко ліквідація підприємства-боржника навмисне затягується, в той час як виробництво працює далі, а керівники та акціонери так само отримують прибуток. Через подібні схеми щороку держава та приватний бізнес втрачає сотні мільярдів. З впевненістю можна сказати, що зараз звичайні торги майном банкрутів непрозорі, недоступні та неефективні. В цьому випадку інвестори, банки та приватні кредитори цілком позбавлені шансу отримати витрачені кошти. Спеціалісти ProZorro безпосередньо брали участь у розробці чесного та ефективного механізму з продажу майна банкрутів – сайт «Української універсальної біржі», підключений до системи, підійде для цього ідеально. Що це дасть? Завдяки підтримці влади, зокрема впровадженню дворівневої системи онлайн-аукціонів, всі торги активами збанкрутілих підприємств будуть прозорими та публічними, а їх учасником зможе стати будь-хто. В майбутньому взяти участь в торгах, що організовуються для реалізації майна боржників банками, можна буде через сайт «Української універсальної біржі» sale.uub.com.ua.

Ефективний продаж майна боржників банків через майданчик УУБ

«Українська універсальна біржа» є офіційним електронним майданчиком, що підключений до системи Прозорро.Продажі. З 2016 р. тут успішно реалізовується власність як державних, так і комунальних та приватних підприємств. Учасники, що реєструються на сайті sale.uub.com.ua, отримують швидкий доступ до відкритих торгів, а оптимізована система пошуку дозволяє за лічені секунди побачити найпривабливіші лоти. Переходьте за посиланням, знаходьте цікаві аукціони, робіть ставки та перемагайте!

title__
message_time__
m_text__ vibtn__