Реалізація майна банкрутів через Прозорро

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Аукціон з продажу майна банкрутів тепер проходитиме максимально швидко, ефективно та відкрито для громадськості – подібний підхід став цілком реальним завдяки відкритим торгам на електронних майданчиках Prozorro.Sale. Створене у 2018 році ДП «Прозорро.Продажі» - найбільший та найпрогресивніший проект сучасної України з реалізації державного, комунального та приватного майна. На сьогодні вартість найдорожчого лоту, проданого через систему ведення електронних торгів, складає 777 млн. грн.

Реалізація майна боржників банків в системі Prozorro.Sale

21 жовтня 2019 року набув чинності Кодекс з процедур банкрутства – нові законодавчі норми докорінно змінюють підхід до підприємств-боржників, що мають непогашені кредити. Ще один суттєвий прорив – викуп майна банкрутів через аукціони на спеціалізованих електронних майданчиках за найвищу ціну. Відповідно до статті 69 Кодексу України з процедур банкрутства, тепер продаж власності підприємств-банкрутів буде здійснюватися через дворівневу електронну торгову систему та підключені до неї офіційні майданчики, що мають великий досвід ведення онлайн-торгів. Саме тому залучення до реалізації майна банкрутів ДП «Прозорро.Продажі» та вже підключених до нього майданчиків – таких як ТОВ «Українська універсальна біржа» - стало найбільш оптимальним рішенням. Зараз через Prozorro.Sale успішно проводяться абсолютно всі аукціони з продажу державного і комунального майна, також до проекту активно долучаються фізичні особи та приватні підприємства. Система має колосальний досвід швидкої і ефективної реалізації власності збанкрутілих банків – завдяки Прозорро.Продажі за три роки було організовано безліч аналогічних торгів, загальна вартість яких оцінюється десятками мільярдів гривень. Довіра громадськості, розширені технічні можливості, всебічний контроль, зручність у користуванні та велика економічна вигода від проведення торгів роблять платформу Прозорро.Продажі ідеальним інструментом з продажу майна боржників банків.

Переваги проведення торгів по реалізації майна банкрутів через офіційні майданчики Прозорро.Продажі

Непідготовлену людину кількість тіньових домовленостей та зловживань, пов’язаних з банкрутством великих підприємств, може шокувати. Деякі організації роками використовують це як привід ухилитися від сплати податків чи уникнути розрахунків по взятих кредитах – іноді їх кількість сягає 50% від загального числа боржників. Звісно, в такій ситуації «зацікавлені» сторони зовсім не турбує проведення дієвого аукціону з продажу майна банкрутів для погашення їх боргів перед кредиторами. Нерідко ліквідація підприємства-боржника навмисне затягується, в той час як виробництво працює далі, а керівники та акціонери так само отримують прибуток. Через подібні схеми щороку держава та приватний бізнес втрачали сотні мільярдів. З впевненістю можна сказати, що раніше звичайні торги майном банкрутів були непрозорими, недоступними та неефективними. За старими схемами інвесторів, банки і приватних кредиторів цілеспрямовано позбавляли шансу отримати витрачені кошти. Цікаво, що спеціалісти Prozorro.Sale безпосередньо брали участь у розробці чесного та ефективного механізму з продажу майна банкрутів – сайт будь-якого електронного майданчика, підключеного до системи, підійде для цього ідеально. Тож що ми отримали в підсумку? Завдяки підтримці влади, зокрема впровадженню дворівневої системи онлайн-аукціонів, всі торги активами збанкрутілих підприємств стали прозорими та публічними, а участь в них – доступною для всіх бажаючих. Наприклад, вже зараз подавати свої заявки на торги, що організовуються з метою реалізації майна боржників банків, можна на сайті ТОВ «Українська універсальна біржа» sale.uub.com.ua.

Ефективний продаж майна боржників банків через майданчик УУБ

ТОВ «Українська універсальна біржа» є офіційним електронним майданчиком, що підключений до системи Прозорро.Продажі. З 2016 р. тут успішно реалізується власність як державних, так і комунальних та приватних підприємств. Учасники, що реєструються на сайті sale.uub.com.ua, отримують швидкий доступ до відкритих торгів, а оптимізована система пошуку дозволяє за лічені секунди побачити найпривабливіші лоти. Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів. Переходьте за посиланням, знаходьте цікаві аукціони, робіть ставки та перемагайте!

title__
message_time__
m_text__