У вересні майданчик УУБ охопив більше чверті прозорих торгів

У вересні на Прозорро.Продажі відбулося більше 3200 успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають понад 1,3 млрд грн. Беззаперечним лідером місяця за рівнем доходів став майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа», який охопив понад 26% торгів. Загалом тут успішно підготували більше 160 переможців, які сплатять майже 340 млн грн.

Найдорожчим лотом місяця став цілісний майновий комплекс «Одесавинпром». До його складу входило 28 будівель та споруд, загальною площею понад 21 тисячу кв. м., які розташовані в Одесі у трьох локаціях. Стартова ціна лота становила 65,3 млн грн. На об’єкт претендувало 12 потенційних інвесторів. Проте фінансова спроможність та професійні консультації менеджерів майданчика допомогли здобути перемогу учасникові, котрий подав пропозицію та працював на аукціоні через майданчик Української універсальної біржі. За результатами торгів за об’єкт він сплатить 234,9 млн грн. Учасник отримав бажаний лот для розвитку бізнесу, а державний бюджет отримає більший дохід у 3,5 рази. Між іншим, організатору – РВ ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях – допомогли завести лот у систему також на майданчику УУБ.

Серед іншого на майданчику УУБ переможці придбавали комерційну нерухомість у різних куточках України: Одесі, Харкові, Києві, Львові, Стрию тощо. Інші інвестри тут купували плавдок, котел твердопаливний, комбайн бурякозбиральний, автомобілі, квартири і навіть земельну ділянку. Таку подавали у рамках розпродажу активі банків-банкрутів, зокрема, АТ АКБ «Аркада».   

«Майданчик Української універсальної біржі вкотре підтверджує свою професійність та надійність. У вересні, як і у серпні, ми стали беззаперечним лідером торгів на Прозорро.Продажі. А це означає, що інвестори та орендарі на практиці переконалися у нашій високій кваліфікації та зручних сервісах. Наприклад, у мобільних додатках Вайбер та Телеграм підписники завжди знайдуть відповіді на найпоширеніші запитання про те, як брати участь у прозорих аукціонах, та зможуть підписатися на цікаві для них лоти, щоб отримувати повідомлення, коли такі з’являться у системі. Для тих же, хто цікавиться земельними ділянками, наші експерти створили спеціальний Телеграм-бот. Підписуйтеся на нього та дізнавайтеся про перші аукціони із оренди та продажу на «Прозорро.Sale», – розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.