Підсумки року: майданчик УУБ – лідер системи Прозорро.Продажі

Протягом 2021 року у системі Прозорро.Продажі відбулося майже 36 тисяч успішних аукціонів. За їхніми результатами бюджети різних рівнів поповняться на суму у понад 26 млрд грн, що у більше ніж 2 рази перевищує доходи 2020-го.

Беззаперечним лідером торгів за рівнем доходів до бюджетів різних рівнів серед діючих електронних майданчиків став маркетплейс ТОВ «Українська універсальна біржа». Його менеджери залучили та повноцінно підготували до аукціонів переможців за такі великі об’єкти Укрспирту як Вузлівське МПД у Львівській області, Іваньківське МПД у Черкаській області, Тхорівське МПД на Київщині, Луцьке МПД на Волині, Уладівський спиртовий завод на Вінниччині, майновий комплекс «Одесавинпром». За останній об’єкт конкурувало аж 12 учасників, переміг інвестор, котрого супроводжували на майданчику УУБ. Між іншим саме на майданчику УУБ допомогли організатору і виставити успішно цей лот на приватизацію. Загалом за результатами аукціонів із малої приватизації на майданчику УУБ підготували найбільшу кількість учасників та охопили понад 20 % цього напрямку торгів.

Серед інших перспективних об’єктів через маркетплейс ТОВ «Українська універсальна біржа» придбали у 2021-му офісні будівлі збанкрутілих банків у столиці, зокрема, майже 6 тис кв.м. на перехресті вул. Пушкінської, 26 та бульвару Тараса Шевченка, 8, комплекс на вул. П. Сагайдачного, 17 тощо. Загалом за результатами торгів за напрямком «Продаж активів банків-банкрутів» майданчик вийшов у беззаперечні лідери, охопивши понад 45% цих торгів та випередивши найближчого конкурента щонайменше вдвічі.

Активно включився в роботу майданчик УУБ і при запускові нового напрямку торгів – земельних. За 2 місяці його функціонування відбулося майже 700 аукціонів. Найбільше учасників до земельних торгів залучили та успішно підготували менеджери маркетплейса ТОВ «Українська універсальна біржа». Більше того, задля зручності потенційних покупців та орендарів ділянок на майданчику створили спеціальні Земельні боти у Вайбері та Телеграмі. Їхнім користувачам не потрібно щодня моніторити аукціони у пошуку необхідного лоту. Земельний бот сам повідомить на мобільний про оголошений аукціон за обраними параметрами підписника: продаж чи оренда, регіон, площа ділянки чи навіть за кадастровим номером. Обирайте, яким додатком зручно користуватися, та підписуйтеся.